dr n. med. Marek Karpinski

Kardiolog

Byłam u tego doktora tylko na jednej wizycie i na jej podstawie oceniam, że to bardzo miły, konkretny i kompetentny lekarz

Polecam gorąco.Byłam ostatnio by nie czekać na konsultację miałam skierowanie do poradni kardiologicznej ze względu na nagłe wystąpienie wysokiego ciśnienia. EKG na miejscu, Pan Doktor po konsultacji i ustaleniu leków nie wyznaczył kolejnej wizyty poinformował że w razie potrzeby mogę w każdej chwili się skontaktować telefonicznie a leki może przepisywać mój lekarz rodzinny.Poświęca dużo czasu dla pacjentów,na temat choroby dowiedziałam się wszystkich możliwych informacji.

Polecam usługi tego lekarza. Dr mimo imprezy rodzinnej przyjechał na wizyte, skierował mnie na odpowiednie badania a nastepnie postawił prawidłowa diagnozę. Równiez interesował sie miom stanem zdrowia podczas pobytu w szpitalu specjalistycznym. Doceniam jego postawę oraz bezintersowność. Lekarz całkowicie oddany ludziom.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Limanowa"?

ZOZ
ul.Piłsudzkiego 62

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
403
34-608 Kamienica
ulica Piłsudskiego 4
34-600 Limanowa
NZOZ CENTRUM ZDROWIA S.C.
ulica Tarnowska 2
ul. Kamieniec 10B
34-500 Zakopane
ulica Słoneczna 52
34-700 Rabka-Zdrój
NZOZ Centrum Kardiologiczne "AMICOR"
ulica Krakusów 4
Szpital Powiatowy w Limanowej