dr n. med. Marek Kasprowicz

Ginekolog

Świetny lekarz i fachowiec. Prowadził moją ciążę i poród. Przez cały ten okres informował co, po czym i dlaczego tak będzie. Poza tym to bardzo miły człowiek. Szczerze polecam :-)

mam pytanie.czy doktor Kasprowicz wykonuje w szpitalu w Szczytnie zabieg histeroskopi diagnostycznej i zabiegowej????????????????????????????????????jest to dla mnie bardzo wazne.

Bardzo dobry i sumienny lekarz. Prowadzi obecnie moją trzecią ciążę. Czuję się pod jego opieką bardzo bezpiecznie. Zleca wszelkie konieczne badania. Rozwiewa wszelkie moje wątpliwości, tłumacząc dokładnie co i jak. Takich lekarzy życzyła bym dziewczynom w ciąży.

bardzo dobry lekarz, jestem zadowolona.Potrafi wszystko wytlumaczyc nie tak jak nie którzy na lapu capu jak to mowia:/

Niestety nie polecam. Dla lekarza liczą się tylko pieniądze, nie dba o zdrowie maluszka w brzuchu. Lekarz prowaził moją ciążę do 32 tygodnia i twierdził że wszystko jest ok. Pojechałam do innego żeby skonsultowac wyniki okazało się że mam toxoplazmozę. Gdyby nie moje przeczucie to nie byłoby mojego maluszka, albo urodziłby się z wieloma wadami, a tak to jeszcze zdążyłam podjąć leczenie i synek urodził się zdrowy. Stanowczo odradzam tym mamom, dla których najważniejsze jest życie i zdrowie dziecka.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczytno"?

ulica Kolberga 8

dr