dr hab. n. med. Marek Kazibudzki

2,4
2,5
2,5
2,4

Jestem żoną pacjenta, którego Pan Doktor Kazibudzki operował dwukrotnie. Pragnę podkreślić wielki profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie oraz trafność podejmowanych decyzji. Serdecznie dziękujemy i wyrażamy wdzięczność, życząc w imieniu naszej całej rodziny aby rzeczywistość przeszła Pana oczekiwania, zdrowia i sprzyjającego losu Wiesława Kuźmowicz z Synem

Moja poprzednia opinia została usunięta, więc będę dodawał ją do skutku. Nazwanie lekarzem tego Pana to za dużo powiedziane, arogancki i opryskliwy biznesmen który praktykę uprawia tylko dla kasy. Nie chciał wykonać badania mimo skierowania, w końcu po uparciu się pacjentki wykonał badanie ale nie postawił żadnej diagnozy. Jeśli chcesz stracić pieniądze i chęć walki o swoje zdrowie to ten Pan jest idealny.

Moja poprzednia opinia została usunięta, więc będę dodawał ją do skutku.

Zastanawiam się po co ludzie idą do lekarza jezeli wypisuja takie opinie.Ja byłem leczony przez Dr. w sytuacjach beznadziejnych i to dr. uratował mi kolano w prawej nodze.Natomiast przy leczeniu drugiej nogi nie zaufałem Mu i przez to straciłem dodatkowo pól nogi.Jestem dumny ze poznałem tak mądrago lekarza i dlatego posiadam kolano przy prawej nodze.Cały czas mu ufałem moje nidowierzanie tak drogo mnie kosztowało.Przepraszam Doktorze. M.G

Zastanawiam się czy negatywne opinie na temat doktora K. dotyczą tej samej osoby. Doktor Marek Kazibudzki to uprzejmy i bardzo dobry specjalista w chirurgii. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, udzielając wszelkich odpowiedzi na zadawane pytania. Gorąco polecam

Cham do potęgi. Badanie USG żył wykonane z przymusu. Wredny komentarz odnośnie lekarza kierującego na badanie!!!!!!!!!!!!! Gorąco NIE POLECAM.

Tak szybkiego doplera nie miałam nigdy w życiu. Na skierowaniu zapisał złą datę i złą nogę, pomimo że 100 razy pytał, z którą mam problem. Wielokrotnie korzystałam z konsultacji naczyniowców, jestem po 2 zabiegach usunięcia żylaków. Ale wg. dra nie ma problemu. Tylko noga b. boli, puchnie i "brzydką żyłę" widać gołym okiem. W chamski sposób podważa kompetencje innego lekarza. SZKODA CZASU!

Pan doktor chyba minął się z powołaniem zawodu stręczyciela a nie osoby do której przychodzą ludzie szukający pomocy. Jest arogancki i chamski, ubiór Pana doktora nieadekwatny do wykonywanej pracy, (brak fartucha) chyba pomylił gabinet z pokazem mody.Na koniec wizyty oznajmił, iż zna przyczynę choroby ale nie poda mi diagnozy. Doktor chyba bawi się w zgaduj zgadule, szkoda tylko, że bawi się czyimś zdrowiem. Odradzam wizytę u tego Pana!!

Niesamowity arogant. Zerknął na moje skierowanie po czym stwierdził że nie widzi wskazań do wykonania badania. Z dna oka mi to wyczytał czy jak, wizjoner jeden? Kiedy poprosiłam o rozwinięcie tej bystrej myśli wydobył z siebie jakiś dziwny rechot i badanie jednak wykonał. Pustak i cham, tyle.

Jest zdecydowanie zbyt pewnym siebie chamem , nie jest lekarzem.

Jest zdecydowanie zbyt pewnym siebie chamem , nie jest lekarzem.

kto go przepchnął przez medycynę? powinien być raczej lekarzem ostatniego kontaktu

kto go przepchnął przez medycynę?
powinien być raczej lekarzem ostatniego kontaktu