lekarz Marek Kentnowski

Internista, Lekarz rodzinny

Nie mogę polecić Pana doktora choć od początku wydawał się dobrym lekarzem. Niestety. Diagnoza była jednoznaczna według niego, Pomimo zgłaszania innych objawów , nie podjęto żadnych kroków . Potem było za późno.

Janie polecam. Codziennie inna wersja. Pan doktor codziennie zmienia zdanie. Bardzo się zawiodłam na Panu doktorze.

Leczę się w Gliwicach i są tam wspaniali lekarze,prawdziwi z powołania,którzy walczą o każdego swojego pacjenta.Pan doktor z pewnością jest w ich gronie. Miły,spokojnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.Nie spieszy się,poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Duże brawa,oby każdy lekarz był taki a leczenie byłoby przyjemnością.

Duże brawa,oby każdy lekarz był taki a leczenie byłoby przyjemnością.

Wspaniały godny polecenia lekarz.Doktor kentnowski ratuje życie mojego męża.Jeszcze nie spotkałam się z tak wspaniałym lekarzem a miałam dużo razy możliwość kontaktu z różnymi lekarzami którzy tylko zbywali mnie i mojego męża.Prawdziwą pomoc otrzymaliśmy dopiero od Doktora Kentnowskiego

Wspaniały lekarz. Cierpliwość, dokładność i ogromna wiedza mimo młodego wieku. Nawet bardzo doświadczonych lekarzy pozostawia daleko w tyle.

Polecam każdemu Doktora Kentnowskiego. To lekarz, który traktuje pacjenta z głębokim zaangażowaniem, dobrymi chęciami, empatią i co najważniejsze ogromną wiedzą. W szpitalu zawsze ma czas, a nawet jeśli się spieszy, co zrozumiałe w tej pracy, to wraca później, by wytłumaczyć wszystko do końca. Jest cierpliwy nawet dla tak dociekliwego i wnikliwego pacjenta, jakim byłam ja. Dziękuję Doktorze. Kinga

Polecam, doskonały lekarz, cudowny człowiek, z wielką intuicją ,niespotykanym już zaangażowaniem i pasją .

Dr Marek Kentnowski to lekarz z powołania. Jest cierpliwy, kompetentny, życzliwy, miły i bardzo sympatyczny. Ma wspaniałe, indywidualne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy. Zawsze znajduje czas na rozmowę. Wspaniały człowiek.Jestem Panu za wszystko bardzo wdzięczna, dziękuję!

Z czystym sumieniem polecam wszystkim pana doktora.Zawsze mogę liczyć na jego pomoc.Mimo młodego wieku dużą wiedzą.

Po prostu dobry lekarz.Mało się teraz takich spotyka,miły dla pacjenta,wszystko wytłumaczy i oby więcej było takich lekarzy.