lekarz Marek Kentnowski

Internista, Lekarz rodzinny

Wspaniały lekarz. Cierpliwość, dokładność i ogromna wiedza mimo młodego wieku. Nawet bardzo doświadczonych lekarzy pozostawia daleko w tyle.

Polecam każdemu Doktora Kentnowskiego. To lekarz, który traktuje pacjenta z głębokim zaangażowaniem, dobrymi chęciami, empatią i co najważniejsze ogromną wiedzą. W szpitalu zawsze ma czas, a nawet jeśli się spieszy, co zrozumiałe w tej pracy, to wraca później, by wytłumaczyć wszystko do końca. Jest cierpliwy nawet dla tak dociekliwego i wnikliwego pacjenta, jakim byłam ja. Dziękuję Doktorze. Kinga

Polecam, doskonały lekarz, cudowny człowiek, z wielką intuicją ,niespotykanym już zaangażowaniem i pasją .

Dr Marek Kentnowski to lekarz z powołania. Jest cierpliwy, kompetentny, życzliwy, miły i bardzo sympatyczny. Ma wspaniałe, indywidualne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy. Zawsze znajduje czas na rozmowę. Wspaniały człowiek.Jestem Panu za wszystko bardzo wdzięczna, dziękuję!

Z czystym sumieniem polecam wszystkim pana doktora.Zawsze mogę liczyć na jego pomoc.Mimo młodego wieku dużą wiedzą.

Wciąż poszukujesz "Internista Knurów"?

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
ul. Młyńska 10
44-200 Rybnik
ul. Na Glinkach 22
42-609 Tarnowskie Góry
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
41-902 Bytom
Przychodnia nr 5
Niepodległości 8
Przychodnia
Dworcowa 4
44-190 Knurów
GZLS w Gliwicach Fundacji "Unia Bracka"
ulica Bojkowska 20
44-100 Gliwice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Fizjoterapii "FIZJOFIT"
Szparagowa 19
44-141 Gliwice