lek. med. Marek Kilijańczyk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Przyjechałam do Warszawy trzy lata temu i od tego czasu nie mogłam znaleźć dobrego ginekologa. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale większość ogarnęło coś, co wygląda jak połączenie znieczulicy i wiecznego życia w pośpiechu. Doktora Kilijańczyka poleciła mi znajoma. Oparłam się też o opinie, jakie ma on w internecie (również tutaj) i mogę powiedzieć, że są one w pełni uzasadnione. To bardzo dobry lekarz i człowiek. Polecam go każdej dziewczynie.

Jestem wniebiowzięta doktorem. Tak, wiem, brzmi jakbym pisała zaraz po wizycie, pod wpływem emocji. Nie, piszę ponad tydzień po ostatniej wizycie. Poszłam do doktora z obawą po złych wynikach usg położniczego w państwowej placówce. To moja pierwsza ciąża, więc ponad usługę potrzebuję też poradę. Nie otrzymałam jej wcześniej. U państwowego lekarza dowiedziałam się, że wyniki są złe, że będzie trzeba powtórzyć. badanie. Żadnych konkretów. A wiadomo, jak brak informacji potrafi człowieka wpędzić w stres. Poszłam więc szybko prywatnie, do alfa-leku (przypadkiem, bo akurat mam blisko) do doktora (bo akurat w tym dniu przyjmował). I ten zbieg okoliczności sprawił, że poznałam najlepszego ginekologa, ze wszystkich do których miałam okazję dotychczas chodzić. Gorąco polecam go zatem każdego dziewczynie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana