lekarz Marek Kintzi

Ortopeda, Traumatolog

Widzę, stare dobre opinie.. Niestety, obecnie tego nie można napisać o doktorze. 3-krotnie byłam zapewniania, że zabieg się odbędzie - proszę przyjechać, w momencie dotarcia na izbę przyjęć doktor Kintzi prosił do gabinetu i informował, że zabieg się nie odbędzie ( wiadomo jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o..) To przykre, że dla doktora na pierwszym miejscu nie jest zdrowie pacjenta. Jeśli byłaby możliwość w ocenach nie dałabym nawet tej 1 gwiazdki.

to lekarz z dużym doświadczeniem ,polecam go .

to lekarz z dużym doświadczeniem ,polecam go .

znakomity lekarz otropeda i znakomity chirurh

znakomity lekarz otropeda i znakomity chirurh

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Szczegółowo opisuje przebieg zabiegu, godny polecenia.

Bardzo spokojny, tłumaczący dokładnie sposób operacji, kompetentny i kontaktowy. operuje wspaniale. Po jego operacji problem minął bezpowrotnie. Gorąco polecam.

świetny lekarz,polecam! jestem po rekonstrukcji więzadła krzyżowego.

świetny lekarz,polecam! jestem po rekonstrukcji więzadła krzyżowego.

Naprawdę świetny lekarz. Przed wczoraj miałam operację stawu skokowego, w szpitalu nasłuchałam się wielu opinii pacjentek i wygląda na to, że pan Kintzi cieszy się naprawdę wielkim uznaniem. Bardzo spokojny i uprzejmy.

polecam prawdziwy fachowiec.po kilku wizytach miałem 3 lata spokoju z kolanem.

polecam prawdziwy fachowiec.po kilku wizytach miałem 3 lata spokoju z kolanem.

bardzo dobry fachowiec , zwłaszcza od kontuzji sportowych. Miałem uraz barku od ćwiczeń w siłowni i po jego wskazówkach przeszło po miesiącu zabiegów. robi dokładny wywiad , zadaje mnóstwo pytań i poświęca pacjentowi naprawdę wiele uwagi i czasu ( w moim przypadku prawie 40 minut . Jeden z nielicznych lekarzy znających się doskonale na swojej dziedzinie.