lekarz Marek Kołodziejczak

Ortopeda, Traumatolog

2,4
2,2
2,2

Jako kobieta w ciąży w ogromnym bólem miednicy promieniujacym do prawej nogi zostalam przyjeta po 1.5tyg do Wojskowej przychodni. Lekarz ciażarna w wysokiej ciazy przyjął po2 godz. Az wszyscg pacjenci zostali przyjęci. Nie spojrzal na skierowanie ktore bylo wypisane w trybie pilnym nie sluchal co mowie, wysmiewal sie z rtg ktorw przyniosłam dodatkowo. LEKARZ NAWET MNIE NIE DOTKNĄŁ, nie zbadal, NIE WIEDZIAL CO MNIE BOLI, proby udzielenia sie przerywal. Wysmiewal sie z lekarza ktory wypisal skierowanie. Jestem żołnierzem. Lekarz powiedział że służba mi szkodzi, że kobiety w wojsku sa zbędne bo jeszcze w ciążę zachodzą. Pytał o stopien ktory wyśmial i szczycil sie swoim i grozil ze potraktuje mnie tak jak w sluzbie?! Przepraszam ja bylam jako pacjent ktory placi skladki a nie sluzbowo... Lekarz z gory uprzedzony do kobiet. Wulgarny i wmawia ludzia że uroili sobie ból. NIE POLECAM! LEKARZ KTORY NIE BADA..

Beznadziejny lekarz najgorszy u którego byłem. Jest chamski kłamię i wypiera się tego co mówił. Ogólnie nie polecam Lepiej poczekać dłużej dostać się do normalnego lekarza. Ocena na 1 niektórych wypadkach to i tak za dużo.

Doktor na początku wydawał się nie miły,arogancki.Jednak było widać,że jest zmęczony ilością pacjentów i że przyjechał z daleka do przychodni.Każdy jest tylko człowiekiem. Po wyjaśnieniu sprawy udzielił wszelkich informacji i pomocy.Uważam że to b.dobry lekarz .Zrobił dla nas bardzo dużo bez kasy.

Jako lekarz i człowiek B.E.Z.N.A.D.Z.I.E.J.N.Y Nie przyjął mnie na kontrolę poszpitalną i musiałem na gwałt szukać innego ortopedy. Jak widać został lekarzem dla pieniędzy a nie z powołania.

Jako lekarz i człowiek B.E.Z.N.A.D.Z.I.E.J.N.Y
Jak widać został lekarzem dla pieniędzy a nie z powołania.

Zwykły palant, jakby siedział tam za karę. Jakieś chamskie odzywki, zwykły siwy cwaniak, nawet nie spojrzał na skręconą nogę, wypisał historię i wydrukował dokumentację tak, jakby wszystko było ok. Czekasz miesiąc na wizytę, po to żeby po 2 minutach wyjść z gabinetu z wiadomością, że jak nie boli to ok. NAWET NIE SPOJRZAŁ NA NOGĘ, omijać tego "lekarza" to zwykły burak, który wyżywa się na pacjentach.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Rumia"?

os. Kopernika 5/12
83-200 Starogard Gdański