dr n. med. Marek Kopytek

Neurolog

2,7

Jest wybitnym i ma ogromne serce. Żyje tylko pracą, pracą, pracą. Niewielu takich. Zna się na robocie jak mało kto. I ostanie # NIE BIERZE KOPERT.

Godny polecenia i bardzo dobry lekarz przez wielkie L . Niesamowita charyzma, wiedza i skromność, a przy tym podejście do pacjenta. Dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące leczenia. Z całego serca dziękuję za uratowanie życia Panie Doktorze

wykonał operację kręgosłupa u syna, po której syn szybko wrócił do zdrowia. Teraz jest jak supersportowiec.

Pan Doktor spóźnił się pół godziny, a wizyta w Jego gabinecie trwała 4 minuty. Mama ma złamanie dwóch kręgów kręgosłupa - nawet jej nie zbadał, zerknął w wynik TK i stwierdził konieczność operacji, którą natychmiast wykluczył po naszej uwadze o innych schorzeniach. Na Mamy pytanie ile czasu musi jeszcze nosić gorset? - odpowiedział: "do końca życia, a co chce się pani całkiem połamać?" I na zakończenie powiedział: "widzimy się za dwa miesiące, to znów Panią zbadam"- a przecież wcale nie badał. W opinii w punktach, w każdej z 6 pozycji 0/5 !!!

Ja jestem wdzięczna temu lekarzowi że chodzę.Przewieziono mnie z innego szpitala na neurochirurgię i po dwóch dniach przeszłam operację którą właśnie przeprowadził ten lekarz. Dziękuję bardzo

wykonał synowi operację na kręgosłupie i zastosował superimplanty. Syn jest jak super sportowiec. Zdecydowanie polecam

NIKOMU NIE POLECAM!!!Przed planowaną operacją kazał "oczyścić"mój organizm jakąś mieszanką ziółek za 800 stówek.Po operacji powiedział mi,że ponownie muszę oczyścić organizm z chemii,jaką wtłoczono mi podczas leczenia.Już więcej nie dałam się ogłupiać.Nie kupiłam specyfiku.Leżałam w Sieradzu ponad dwa tyg.Jeden dysk w lędźwiowym.Pacjenci dra Kloczkowskiego po operacji z mikrodysektomii wychodzili po dwóch dniach z malutką blizną.Ja mam 15 cm brzydką bliznę.Jestem w zamian świetnie oczyszczona...

Jeżeli chorujesz to szukaj kogoś innego.

Jeżeli chorujesz to szukaj kogoś innego.

Super lekarz, ale wszystkim nie dogodzi,ludzie mysla ze lekarz to magik a tak naprawde to lekarz jest w stanie pomoc w chorobie i starac sie ja leczyc,ale jak to z chorobami jest roznie jednemu moze wiecej pomoc drugiemu mniej zalezy to od stanu zdrowia.Pozdrawiam

Raczej podchodzi do pacjenta na przyslowiowa "sztuke".

Raczej podchodzi do pacjenta na przyslowiowa "sztuke".