lekarz Marek Korn

Super lekarz. .polecam ..miły wesoły pomocny. Rodziłam synka przez cc.cesarke zrobił mi osobiście ..dzień w dzień do mnie zaglądał. .interesował się. .z .2 dzidziusia tez pójdę do niego. .polecam warto

Super lekarz!Rodziłam u niego dwójeczkę dzieci i muszę przyznać że zdał egzamin na 5!Bardzo miły, chciało się do niego przychodzić.

Witam. Moją opinie na temat dr korna nie mogę opisać tak jak bym sobie życzyła, gdyż portal i warunki tutaj zawarte zabraniają pewnych zwrotów. Osoby które piszą pozytywne opinie na jego temat są zapewne jego pociotkami, lub jego żona która przyjmuje drzwi w drzwi jego gabinetu. Ten człowiek jest niekompetentny, chamski, pazerny na kase i co najważniejsze nie odpowiada na pytania wymigując się głupio. Na wizytach prywatnych zgarnia kase a nic człowiek się nie dowiaduje. Robiąc usg pan dr korn widzi, opisuje i robi zdjęcie , po czym na kolejnych badaniach tej rzeczy nie widzi...kiedy zwracam mu uwagę że ostatnio to opisywał i mam kilka zdjęć, on stawia oczy, głupio się uśmiecha i ponawia badanie w taki sposób że z bólu każę mu przestać. Na kolejnej wizycie prosiłam o delikatne badanie gdyż odczuwałam ból brzucha, pan dr korn perfidnym spojrzeniem odpowiada że pierwsze słyszy żeby kogoś po badaniu usg bolało podbrzusze. Co wizyta gubił się i zmieniał swoje słowa. Drogie panie..Jeśli wybieracie się do tego człowieka 2 razy się zastanówcie. Nie piszę tego z innych względów niż podałam tutaj. Oczywiście jeśli są kobiety które nie miały takich sytuacji jak ja mają prawo pisać inaczej, ale skoro traktuje ludzi po uważaniu, biorąc za to pieniądze w prywatnym gabinecie to dla mnie jest nikim.

Poszłam do dr Korna, bo czytałam że ma dobre opinie i nie żałuję. Faktycznie świetny lekarz. Rodziłam na Parkitce poprzez CC, dr Korn nie tylko wykonał cesarkę, ale odwiedzał mnie potem na oddziale. Córeczka jest zdrowa i ze mną też nic się nie działo. Super lekarz :)

Trafiłam na dr Korna gdy miałam torbiel jajnika, od razu postawił trafną diagnozę, zlecił potrzebne badania, zajął się mną bardzo dobrze, choć nie zawsze wizyta trwała tyle ile powinna, ponieważ na korytarzu zawsze było bardzo dużo pacjentek :( planuje ciąże i poważnie myślę aby wybrać właśnie dr Korna na lekarza prowadzącego, chciałabym zapytać, czy może któraś z Pań w niedalekim czasie chodziła w ciąży do Pana dr ? i rodziła na parkitce ? czy doktor jest godny polecenia jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży, czy interesuje się pacjentką w szpitalu? jeżeli którejś Pani prowadził ciążę to bardzo proszę o odpowiedź :) rozwieje to moje wątpliwości :)

znam dr Korna i polecam choc czesto jest bardzo zakrecony, byc moze ze przez zmeczenie i duzą ilosc pacjentek, mam pytanie do was kochane kobiety, ile doktor bierze za wizyte po nowym roku? kiedys jak chodzilam bral 120 zl a teraz? czy ktoras byla i wie?

rodziłam u niego siłami natury bo wierzył we mnie,bardzo dobrze opiekował sie mna całą ciąże ,dziecko urodziło sie zdrowe i ma w tej chwili 14 lat...bardzo dobry lekarz ;)* polecam

Świetny specjalista . Przeprowadził u mnie zabieg usunięcia nadrzerki .zabieg odbył się profesjonalnie i bezboleśnie .poświęca pacjentowi dużo czasu opisując dokładnie wszystko tak aby pacjentka zrozumiała i nie denerwowala się podczas wizyty.polecam tego lekarza .

IDEALNY,ZAWSZE POD TELEFONEM!SKRUPULATNY ,ZNA SIĘ NA RZECZY ,A PRZEDE WSZYSTKIM KONKRETNY!

Znam dr od bardzo dawna, robił mi dwa cięcia. Super fachowiec jako gin.Ze spokojną głową mogę go polecić.

Znam dr od bardzo dawna, robił mi dwa cięcia.
Super fachowiec jako gin.Ze spokojną głową mogę go polecić.