lek. dent. Marek Korzeniowski

2,6

Dla odmiany ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora Marka. Chodziłam do wielu stomatologów czy to prywatnie czy na NFZ. Zawsze byłam niezadowolona bo albo coś odpadło, albo samo zachowanie stomatologa zostawiało wiele do życzenia. Tutaj jest inaczej i ja mogę polecić z całego serca. Do innego już nie pójdę.

Pan Doktor sympatyczny, niestety wszystkie wyleczone u niego w zeszłym roku zęby obecnie są ponownie do zrobienia, leczenie zębów u niego to wieczne powroty ,plomby słabe po 2-4 m-c można sie spodziewać wymiany (tu sie ukruszy, tu wypadnie) Szybkość nie oznacza jakość, niby przystępne ceny ale leczenie tragedia. Asystentki młode i głupiutkie nie warto zasiegać jakiejkolwiek opinnii. Nie mam w zwyczaju wystawiać negatywów, ale niestety tym razem musiałam.

lekarz kompetentny dobrze wykonał swoją prace ja byłam zadowolona polecam:)

lekarz kompetentny dobrze wykonał swoją prace ja byłam zadowolona polecam:)

Dla mnie to najlepszy lekarz stomatolog pod słońcem. Jestem pacjentek Pana Marka Co najmniej 15 lat. Bardzo gorąco go polecam. Pani asystentka bardzo kompetentna, ale przecież o to chodzi. Nie rozumiem ludzi krytykujacych metody leczenia. Idź do kliniki na plac Akademicki tam to na pewno ci pomogą za "darmo". Pozdrawiam Pana doktora i Panią asystentkę serdecznie, a szczególnie za ostatnie wyrywanie mojego zęba.

Chodziłam do p. Doktora 2 lata. Niestety wszystkie wyleczone u niego w zeszłym roku zęby obecnie są ponownie do zrobienia. Plomby odchodzą, zęby niby wyleczone a dalej bolą, itp. Chodziłam, bo tanio i mega szybko. Niestety ta szybkość = niedokładność i niewłaściwe leczenie. Nie polecam. Niby tanio, a tak naprawdę wydajemy 2 razy więcej. nie mówiąc już o zniszczonych zębach, bólu i stresie. Wolę iść do naprawdę dobrego lekarza, zapłacić 2 razy więcej, ale mieć zdrowe zęby i mniej stresu.

Plomby odchodzą, zęby niby wyleczone a dalej bolą, itp.

Prymitywne zachowanie, praca wykonana "byle szybko" i zabrać pieniądze, jednym słowem tragedia. ODRADZAM ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Ząb wyleczony w stomatologii na placu Akademickim. Bez problemów, płynnie i miło z dodatkiem krytyki fachowości pana doktora.

Ja dla odmiany jestem zadowolona z pracy pana doktora. Od wielu lat leczy się u niego cała moja rodzina i kilku znajomych i o dziwo wszyscy są zadowoleni. Wszyscy którym poleciłam pana doktora byli zadowoleni. Nie słyszałam ani jednej negatywnej opinii. Nie zdziera kasy za leczenie, a w porównaniu z innymi stomatologami z którymi miałam do czynienia uważam, że jest żelelny. Polecam jego usługi

Lekarz niekompetentny, podczas wizyty pomagała mu asystentka, która chyba lepiej się znała od niego, to było żenujące. skutek mojej oszczędności jest taki, że tego samego zęba muszę leczyć raz jeszcze. Nie polecam tego lekarza.

zniszczył mi zdrową jedynkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ot lekarz z rodzaju "co to ja nie jestem" niby miły, ze az strach,ale to stary wyjadacz w tym temacie. Dużo gada,a robi jak każdy inny. Mistrz w robieniu "otoczki" nad byle pierdołką-akurat znam się trochę - o czym on oczywiście nie wiedział, więc mydlił jak mógł.Takich ludzi-lekarzy nie szanuje i nie polecam.