lekarz Marek Koszaliński

Psychiatra

Rzeczony pan doktor 5 lat temu zaaplikował mojej Matce-83 letniej wówczas kobiecie, końską dawkę leków psychotropowych,które to spowodowały koszmarne spustoszenie w Jej mózgu.Kobieta chorująca na miażdzycę naczyń mózgowych,po takiej dawce"trucizny",bez przerwy spała.Karmiłam ją śpiącą tylko pokarmami płynnymi.Na moje telefony z prośbą o zweryfikowanie dawki,odpowiadał,że tak trzeba.Po kolejnym moim telefonie,w którym poinformowałam p.doktora,że dzieje się źle i sama zmniejszyłam dawkę,odpowiedział bym robiła co chcę,skoro wiem lepiej.Po tygodniu terapii,odstawiłam leki,bo Matka była otępiała,bez kontaktu werbalnego.Musiałam sama odwracać skutki leczenia genialnego psychiatry.Udało mi się to tylko w niewielkim stopniu.Myślałam o zaskarżeniu p.Marka Koszalińskiego,ale zrezygnowałam ze względu na toże byłam sama i nie znalazłabym możliwości i czsu na łażenie po sądach.Ostrzegam potencjalnych pacjentów przed kontaktem z tym psychiatrą.Szukajcie pomocy wszędzie,tylko nie u niego!!!!

dziwnie sie zachowywał podczas wizyty, zasypiał podczas wypisywania recepty. mie wiem jak to ocenic, lecz wczesniej było wszystko ok. juz do niego nie pojade - poprostu sie boje.

Polecam tego lekarza. Gdy naprawdę potrzebujesz pomocy jest w stanie poświęcić więcej czasu niż normalna wizyta nie biorąc dodatkowej opłaty. Do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie.

Polecany każdemu w potrzebie.Wieloletnie doświadczenie i wiedza oraz paca kliniczna swiadczą na jego korzyśc.