prof. dr hab. n. med. Marek Krawczyk

Chirurg transplantolog

Lekarz chirurg prima sort. Takiego opanowanego, kierującego się intuicją i olbrzymią wiedzą lekarską że świecą szukać. Pan Profesor jest jednym z najlepszych transplantologów w Polsce i Europie. Miałem przyjemność rozmowy jako pacjent z Tym Panem i serdecznie polecam Jego usługi i osobę. Otwarty, umiejący słuchać, szalenie cierpliwy i spokojny. Ogromne doświadczenie jest wprost zbawienne dla człowieka. Wielokrotnie już uratował członków mojej rodziny od przedwczesnej śmierci. Pozdrawiam Pana Profesora życząc Mu wszystkiego dobrego.

Pan profesor to znakomity specjalista , fantastyczny człowiek o wielkiej empatii do pacjenta ,godny polecenia lekarz i człowiek, wysoka kultura osobista polecam

do pacjenta ,godny polecenia lekarz i człowiek, wysoka kultura osobista
polecam

Dla mnie to człowiek o którym nigdy nie zapomnę. Uratował życie mojemu mężowi. Dzięki niemu był szybki przeszczep wątroby i szybki powrót do zdrowia. Dodam tylko,że nawet złotówki nie kosztowała Jego pomoc.Dla mnie to co potrafi Jego zespół, z prof. Nyckowskim na czele to rzecz nie do opisania.

Byłam u pana profesora raz. Wspaniały człowiek, niezwykle uprzejmy i kompetentny. Widać, że dobro pacjenta jest dla Niego wartością nadrzędną. Dziękuję panie profesorze! Przywrócił mi pan wiarę i dał nadzieję.

wyjątkowy gbur z syndromem nadczłowieka, nie polecam

wyjątkowy gbur z syndromem nadczłowieka, nie polecam