lekarz Marek Krawczyk

Nie polecam. Lekarz nie wykonał cytologii pomimo niepokojących objawów, dziś mam z tego tytułu bardzo duże problemy( duża dysplazja), czeka mnie zabieg. Co to za lekarz, który nie wykonuje podstawowych badań przesiewowych pacjentce bo na oko jest dobrze. Dodatkowo nie miły w obyciu. Nie polecam

Polecam dr.Krawczyka. Pełen profesjonalizm. Na lepszego lekarza nie mogłam trafić. Prowadził moje dwie ciąże z czego jedna była wyjątkowo trudna. Doktor nie bagatelizuje żadnego problemu, ufam mu w 100%

Najlepszy lekarz na świecie, świetny fachowiec. Bardzo długo staraliśmy się o naszą córcie i Pan doktor zrobił wszystko co było możliwe i dzięki Dr. Krawczykowi mamy teraz najwspanialszy skarb na świecie. Polecam również szpital w Świebodzicach gdzie Pan Dr. jest ordynatorem, fachowa opieka i miła atmosfera.

Bardzo dobry specjalista,konkretny,staranny i taktowny.Spokojnie powierzylabym temu lekarzowi piata cesarke;)

Szczerze polecam , trafilam przypadkowo w czasie ciazy do doktora Krawczyka , od razu poczulam ze to lekarz z powolania , czulam sie przy nim swodobnie , pytal konkretnie i rzeczowo ,dokladnie o to o co powinien , jestem w pelni zadowolona

Ciąża króra była prowadzona i kontrolowana przez trzech innych lekarzy zakończyłaby się najprawdopodobniej śmiercią dziecka, a ja zostałabym pozbawiona macicy, gdyby nie właśnie Doktor Krawczyk. To jeden z najlepszych specjalistów jakiego znam, czuje się pod jego opieka bezpicznie POMECAM PRZYSZŁYM MAMĄ !!!

Ja zdecydowanie polecam Pana doktora.prowadził moje dwie ciąże i w obu przypadkach uratował moje dzieciaczki.Miałam bardzo duże ciśnienie które groziło odklejeniem łożyska i śmiercią maleństw.Co do sprzętu to USG jest pierwsza klasa, kto pisze że fatalne to sie raczej na sprzęcie nie zna,Polecam również szpital w Świebodzicach w którym dr Krawczyk pracuje - nigdzie indziej bym nie rodziła.

Serdecznie polecam Pana doktora, uratował mi życie bardzo szybko zareagował rozpoznając ciążę poza maciczną i natychmiast wykonał operacje, co pozwoliło na zmniejszenie powstałych szkód. Diagnoze postawił natychmiast, mimo iż nie byłam jego pacjentką, należy zaznaczyć, że moja lekarka nie rozpoznała nic i pozoliła bym w tym stanie chodziła jeszcze przez trzy dni. Polecam doktora Krawczyka, który bardzo szybko diagnozuje i dodatkowo potrafi pocieszyć.

Dr Krawczyk jest fenomenalnym ginekologiem a komentarz w którym zostało napisane że usg fatalne - jest totalna bzdurą Dr posiada USG 4D czyli najlepsze z najlepszych cena takiego USG wynosi 150 zł ale na prawde warto gdyż otrzymujemy zdjęcie oraz płyte z nagranym bobaskiem ;) wizyta kosztuje 100 zł i ta cena się nie zmienia chyba że ktoś wykonuje jeszcze cytologie to cena takiej wizyty kosztuje 130 zł

Zdecydowanie polecam doktora Krawczyka. Jak juz ktos wspomnial - posiada fatalny sprzet usg. Koszt wizyty - od 80-140 zl - nieprzewidywalny. To jest moja druga ciaza prowadzona przez niego i jesli zdecyduje sie na trzecie dziecko - chcialabym aby ktos tak kompetentny i rzetelny zajal sie mna. Polecam

Zdecydowanie polecam doktora Krawczyka.
Jak juz ktos wspomnial - posiada fatalny sprzet usg.
Koszt wizyty - od 80-140 zl - nieprzewidywalny.
Polecam