lek. med. Marek Krochmalski

Ortopeda, Traumatolog

Niestety pan doktor nastawiony jest na kasę. Przerabia pacjentów hurtowo, każdego przez moment i odsyła do pielęgniarki czy kto to tam jest. Liczy sobie za wizytę 300zł, ale ta wizyta niewiele wnosi. Jest to Pan który jest mega medialny (TVN i nawet telewizja TRWAM), i niech się zajmuje tylko gwiazdami w telewizji. Moją 70 letnią matkę bajerował kontaktami z Jasną Górą i TV TRWAM. Żałosne...... Jak ma się kasę to można wszędzie zaistnieć...

Lekarz godny zaufania. Moim zdaniem powinno być więcej takich lekarzy jak on. Uprzejmy, umie wytłumaczyć wszystko co i jak. Polecam!

niekompetentny bufon zadufany w własnej osobie

niekompetentny bufon zadufany w własnej osobie

Robiłem u tego lekarza i artroskopię i ACL, i po 2 miesiącach jeździłem na rowerze, przeszczep miałem z rzepki. Rzeczywiście jest zabieganym lekarzem i niektórzy mogą odnieść wrażenie że nie poświęca im wystarczająco czasu. Ale jego diagnoza i metody leczenia były bezbłędne i dzięki temu i rehabilitacji wróciłem do sportu. Wcześniej byłem w Carolinie - gdzie oczywiście są mega uprzejmi i mili lekarze - ale koszty leczenia są 3 krotnie wyższe - a dr Krochmalski jest takim samym specjalistą a być może i lepszym niż Ci z Caroliny.

świetny fachowiec,bardzo miły i uprzejmy człowiek operował u mnie achillesa,moze pacjentowi metode leczenia przedstawia po sportowemu ,ale uwazam ze bardzo dobrze ,bo po co laikowi fachowe słownictwo, polecam kazdemu -dziękuję Panie doktorze

Miałem u tego doktora dwa zabiegi i jestem jak najbardziej zadowolony zdecydowanie polecam

Krochmal robil mi rekonstrukcje ACL, jestem miesiac po zabiegu i juz chodze lekko utykajac, bez kul i stabilizatora, przeszczep byl pobierany z rzepki, zasuwam u rehabilitanta (rehabilitacja jest najwazniejsza). Moim zdaniem jest to bardzo dobry ortopeda. wszyscy go bardzo chwala i uwazaja ze jest najlepszy w swoim zawodzie, z reszta ja tez. Oplacało mi sie robic 300km po to, aby to on zrobil ten zabieg, dodam jeszcze ze ma wieloletnie doswiadczenie i rekonstrukcje moglby zrobic z zamknietymi oczami. sorki za bledy.

Trafiłam na dr Krochmalskiego przez internet. To był przypadek. Doktor zaczekał na mnie,mimo że był już po pracy{jechałam prosto z gór, gdzie uległam wypadkowi na nartach i telefonicznie powiadomiłam, że się spóźnię}. Zoperował mnie za 5 dni. Cała klinika wzbudziła we mnie takie zaufanie, że codziennie dojeżdżam na rehabilitację 70 km. i cieszę się, że wracam do zdrowia po rekonstrukcji kolana. Każdemu polecam tego lekarza, widać że jest fachowcem, że ciągle uczy się i rozwija. Dla mnie był zawsze miły i uśmiechnięty, poświęcał mi tyle czasu ile potrzeba.

POLECAM !!! To najlepszy lekarz ortopeda wierzcie mi na słowo ze byłam u wielu a Tylko on mi pomogł

Dr. Krochmalski przeprowadził u mnie rekonstrukcję ACL i będąc ok 8 mies. po operacji mogę uczciwie powiedzieć ,że jest dobrym fachowcem. Z wyniku operacji jestem zadowolony (sprawność ok 90 % operowanego kolana i z każdym miesiącem jest lepiej.) Dziwie się ludziom którzy oceniają negatywnie człowieka, bo na pewno nie zasłużył na to. Czasu mało poświęca pacjntowi? Ok . Mnie też mało czasu poświęcił ,ale co z tego? Co ma nam tłumaczyć? Lekarz ma zdjagnozować i ewentualnie zoperować lub w inny sposób leczyć. I u mnie tak było . Diagnoza i operacja z której jestem zadowolony. Zero komplikacji ,mały krwiak , mały obrzęk, znikomy ból. A druga sprawa lekarz , to też człowiek i ma prawo mieć zły humor i słabszy dzień tzn: nie ma obowiązku do wszystkich się uśmiechać. Szanujmy ludzi którzy znaczną cześć życia poświęcają na naukę , która może pomóc drugiej osobie. A co do zarobków, to każdy może skończyć medycynę i leczyć za mniejsze pieniądze. Tak że reasumując idąc do lekarza oczekuję pomocy i mi dr . Krochmalski pomógł. A to jakim jest człowiekiem mnie nie obchodzi. Ważne ,że to fachowiec i znakomity ortopeda.