lekarz Marek Królak

Pediatra, Wizyty domowe

To już nasza trzecia wizyta u Pana Doktora zawsze w innej sprawie i zawsze wizyta w przyjaznej atmosferze, wszystko dobrze objaśnione i skutkujące szybkim powrotem do zdrowia dziecka. Dziękujemy za świetne podejście

Doktor Marek Królak jest pediatrą z powołania. Korzystamy z jego usług od paru miesięcy i jesteśmy zachwyceni zarówno jego podejściem do naszych dzieci, jak i kompetencją. Daje nam, jako rodzicom poczucie bezpieczeństwa, . Jeśli nie może bezpośrednio udzielić pomocy instruuje nas telefonicznie. Cierpliwie tłumaczy choroby i skrupulatnie dobiera leczenie. Antybiotyki traktuje, jako ostateczność Nie jest cudotwórcą, ale godnym polecenia lekarzem i do tego dobrym człowiekiem. W naszym prywatnym rankingu dalibyśmy 10/5 :)

nie spotkałam jeszcze tak kompetentnego lekarza, ciepły, miły, kompetentny, punktualny.Jeszcze nigdy nie odmówił nam wizyty domowej, w każdym dniu i o każdej porze jest dostępny. To co ważne współpracuje z rodzicem na rzecz dziecka, a nie tak jak inni albo słuchasz albo idź gdzie indziej. Super, polecam. Agnieszka z dziewczynkami lat 6 i 9.

Agnieszka z dziewczynkami lat 6 i 9.

Przemyślana opinia, od lat korzystam z usług doktora i zawsze polecam wszystkim znajomym matkom. Nie spotkałam jeszcze tak oddanego swojej profesji lekarza, niesamowicie kompetentny. Przede wszystkim przyjeżdża na wizyty domowe, nie korzystam z przychodni bo dostanie się do doktora w ramach NFZ graniczy z cudem. Teresa mama 2 dzieci już prawie nastolatków.

Teresa mama 2 dzieci już prawie nastolatków.

Dzień po wizycie u tego pediatry który powiedział ze mojemu synkowi nic nie jest w nocy jechałem na ostry dyżur i wykryto silne zapalenie oskrzeli. Dziecko spędziło 6 dni w szpitalu. Odnośnie prywatnego numeru telefonu to jakaś fikcja ponieważ próbowałem sie dodzwonić 3-krotnie w ciągu kilku miesięcy i nikt nie odbierał. Odradzam tego SPECJALISTE.

robi wrażenie bardzo kompetętnego a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.Przychodził codzienne kontrolował aż dziecko wylądowało w CZD z zapaleniem płuc. Lekarz byli zdziwieni dotychczasowym sposobem leczenia i bardzo go krytykowali.

Cudowny, kompetenty i znający się na rzeczy a przy tym niesamowity człowiek, cierpliwy i bardzo uprzejmy. Ja i mój synuś mamy niezwykłe szczęście a przy tym muszę zaznaczyć, że jestem osobą troszkę upierdliwą:) i nigdy nie dał mi odczuć, że nadużywam jego cierpliwości. Daje poczucie spokoju bo wiesz, że zawsze możesz zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. ABOLUTNIE POECAM!!!!!!

Fantastyczny doktor miły a za razem bardzo dobry lekarz z prawdziwego zdarzenia polecam

Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam.Moje dzieci i ja mamy szczęście że są jeszcze tacy lekarze, zajmujący się w taki sposób swoimi pacjentami, troskliwie, odpowiedzialnie a przede wszystkim wybitnie kompetentnie.Jestem jako matka zawsze usatysfakcjonowana z wizyt, zawsze jest kontrola i w każdej chwili dnia i nocy można zadzwonić o podpowiedź, poradę.Polecam z całego serca a przede wszystkim dojeżdża do pacjenta.

Bardzo polecam Pana Doktora. Uprzejmy, dostępny o każdej porze dnia, antybiotyk przepisuje tylko kiedy naprawdę jest to niezbędne. Leczy bardzo rozsądnie nie obciążając organizmu dzieci dużą ilością leków. Cena jak na obecne czasy bardzo przystępna, dzieci go uwielbiają. Ma dużą wiedzę i doświadczenie. Bardzo polecam. Mama dwójki małych dzieci