lekarz Marek Kuchlewski

1,8
1,9
1,6
2,1

Lekarz bez ani grama empatii. Nie uszanował faktu, że jest to moja pierwsza wizyta u lekarza tej specjalizacji, mimo że mam 19 lat. Nie przeprowadził wywiadu do dokładnego poznania mnie. Zadał niewiele pytań. Informacje o wymiotach podczas miesiączki zbagatelizował mówiąc, że to normalne. Miałam nadzieje, że wizyta mi jakoś pomoże się z tym uporać. Był bardzo niedelikatny, szybki, agresywny i chamski w ruchach. Badanie bardzo mnie bolało. Nie udzielał mi żadnych informacji odnośnie tego co robi lub będzie robił. Nie udzielił mi odpowiedniej wiedzy. Niczego nie wyjaśniał, nie tłumaczył. Czułam się bardzo zawstydzona i upokorzona. Zwlekał z badaniem zmuszając mnie do czekania na fotelu z rozwartymi nogami bez żadnego okrycia (nie było spódniczek). Lekarz bardzo zimno przekazywał mi wszystko co tylko mówił. Z gabinetu wyszłam z płaczem i więcej do niego nie wrócę.

Moja ocena oddaje wszystko. Nieuprzejmy, nie udzielił mi fachowej porady dot. antykoncepcji, nie dowiedziałam się od niego niczego pomocnego. Bardzo nie polecam, strata czasu.

Moja ocena oddaje wszystko. Nie dowiedziałam się od niego niczego, co byłoby w stanie mi pomóc. Nieuprzejmy, nie udzielił mi żadnej fachowej porady dot. antykoncepcji. Nie polecam tego lekarza, strata czasu.

Panu doktorowi zawdzięczam szybkie zdiagnozowanie choroby (usg) dzięki czemu mogłam spokojnie wracac do zdrowia. Lekarze mi powiedzieli w szpitalu, że dzieki opisowi usg wykonanym przez Pana Doktora mogą mi szybko pomóc. Dwa dni wczesniej inny lekarz twierdził, że jest wszystko ok a ja odczuwałam duże dolegliwosci.

Masakra ... Przed wyjściem z gabinetu miałam ochotę urwać mu głowę - wszak i tak nie robi z niej pożytku! ZDECYDOWANIE ODRADZAM No chyba, ze któraś z nas lubi czuć się jak śmieć ...

ZDECYDOWANIE ODRADZAM
No chyba, ze któraś z nas lubi czuć się jak śmieć ...

Przedmiotowe podejście do pacjenta, odmowa udzielenia informacji na temat płci dziecka - odesłanie na badania prywatnie!?!, zero informacji na temat stanu zdrowia dziecka w 21 tyg. ciąży...Totalna niekompetencja - najwyższa pora na emeryturę!!!

Często lekarze oburzają się,że młode matki czytają za dużo w internecie- pytanie dlaczego? Bo tam się niestety duzo więcej dowiedzą.

Wzbudza zaufanie. Można odczuć, że dobro pacjentki jest dla niego ważne. Nawet w warunkach publicznej służby zdrowia jest miły i delikatny.