Byłam na wizycie u Pana z niespełna roczną córką. Lekarz z super podejściem do dziecka. Zbadał córkę, dał skierowanie na dalszą diagnozę. Po wszystkim wytłumaczył i rozwiał moje wątpliwości. Jestem zadowolona, a najważniejsze, że córka zdrowa!

U syna stwierdzono asymetrią ułożeniową. Doktor zbagatelizował sprawę, stwierdził, że "samo się naprawi". Według jego zalecenia odczekaliśmy 2 miesiące, gdzie miała nastąpić poprawa. Na kolejnej wizycie doktor upierał się, że wszystko jest wporządku. Mimo tego, udaliśmy się na rehabilitację. Okazało się, że powinniśmy ją rozpocząć dużo wcześniej. Problem byłby już dawno rozwiązany, a teraz rehabilitacja będzie dłuższa. Niestety w związku z tym nie mogę polecić tego lekarza.

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Spokojnie wszystko tłumaczy, nie straszy, uspokaja. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, a i córka (8 lat) stwierdziła że bardzo sympatyczny Pan doktor. Osobiście bardzo polecam..

Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

Leczę córkę u Pana M.Kużel od 12 lat ,polecam wszystkim którzy szukają neurologa dziecięcego, a te wszystkie negatywne komentarze no cóż może to konkurencja lub tacy którzy liczą na cud , no zresztą, nie wszystkim się dogodzi, ale ja od wielu lat jestem przekonana ,że jest to osoba godna zaufania, a proszę mi wierzyć przez tyle lat już wiele mogłam zaobserwować i usłyszeć. MM

Ja jestem bardzo zadowolona prowadzi moją córkę od11miesiąca życia a ma już 8lat.I dalej korzystamy z Pana doktora właśnie będziemy mieli wizytę.

Kilkanaście lat temu przychodziliśmy do dr. Kużela z naszym 4-letnim synem, który miał bliżej nieokreślone problemy neurologiczne będące prawdopodobnie jakąś formą autyzmu. Zapisywał tabletki i stan syna ocenił tak, że kiedyś stwierdził, że celem leczenia jest to, żeby w przyszłości mógł samodzielnie funkcjonować. My na to, że naszym celem jest, żeby ukończył szkoły, a nawet zdał maturę i studiował. Skomentował to ironicznie. Zrezygnowaliśmy więc z jego usług i znaleźliśmy lekarzy, którzy w miejsce tabletek doradzili ćwiczenia rehabilitacyjne. Kosztowało to trochę wysiłku, lecz syn po kilku latach dodatkowej pracy wyszedł na ludzi i właśnie zdał maturę.
Pisząc to, pozostawiam ocenę Państwu i doradzam więcej wiary, nadziei i miłości.

Nie kieruje na badania tylko stwierdza,że taka uroda.Jeżeli coś pacjentowi dolega to nie szuka przyczyny

leczy mojego syna, i jestem zadowolona.polecam go.

leczy mojego syna, i jestem zadowolona.polecam go.

po pierwszej wizycie jestem zadowolona,lekarz ma świetne podejście do dzieci.

po pierwszej wizycie jestem zadowolona,lekarz ma świetne podejście do dzieci.

zazwyczaj pisze takie opinie ze spokojem i kultura jednak jesli chodzi o tego lekarza nie potrafie powstrzymac emocji.lekarz ten nie zasluzyl na to miano.w wieku 6,5 miesiaca zycia syna poszlam do niego na wizyte kontrolna z powodu ciezkiego porodu.na marginesie wspomne,ze dziecko po podrozy bylo nie oswojone i zmeczone wiec zachowywalo sie troszke inaczej niz zwykle.lekarz ten badal go ubranego co dla mnie bylo bardzo dziwne ,lecz skoro tak badal to myslalam ,ze tak ma byc.to wszytsko to szczegoly.diagnoza koncowa"dziecko opoznione w rozwoju!!!!!!!!!!" dlaczego ??poniewaz nie siada samo!!!!!!slyszac to kazda matka potrafi wyobrazic sobie co wtedy czulam.przepisal mu krople jakies dla takich dzieci i wyslal do rehabilitanta.zrozpaczona pojechalam do tej pani do ktorej mnie skierowal,kiedy ta zobaczyla moje dziecko na dzien dobry powiedziala,ze nie rozumie co on robi w tej poradni,zszokowala sie tym ze zostalo do niej skierowane i bardzo cieszyla sie ze nie dalam mu tych kropli bo mogly zrobic mu krzywde, poniewaz dziecko jest w pelni zdrowe.co bylo dalej ???po dwoch tygodniach dziecko samodzielnie zaczelo siedziec .to tyle......... dodam tylko ze lekarz na wizycie zachowywal sie jakby byl pod wplywem alkoholu.zdecydowanie nie polecam tego pseudo doktora bo najwyraźniej nim nie jest .oczywiscie posiada papier,ze skonczyl medycyne ,ale to nie wystarcza by rzeczywiscie nim byc.