dr n. med. Marek Łącki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz - dzieli się swoimi doświadczeniami, daje rady, na które sama bym w życiu nie wpadła. Co najważniejsze - nie czułam w gabinecie presji czasu, pan doktor robił dokładny wywiad i dokładne badanie - poczucie humoru też robi swoje :) Byłam już u dr Łąckiego parę razy i wiem, że jeżeli będę musiała udać się do chirurga to wybiorę właśnie wizytę u tego lekarza.

Moja kuzynka miała raka złośliwego i doktor jej pomógł inni nie wiedzieli co robić.Polecam.

Bardzo dobry specjalista ja miałam złośliwego guza w piersi dzięki doktorowi wszystko przebiegło bez powikłań.Serdecznie dziękuje.