lekarz Marek Lawrenc

Lekarz rodzinny

2,9
2,4
2,6

Rewelacyjny lekarz. Kompetentny, miły. polecam!

Rewelacyjny lekarz. Kompetentny, miły. polecam!

jest dobry dla tych co musi dla mnie osobiscie za dobry nie jest! ale nie mi go oceniac

Super doktor, bardzo mi pomógł, znam go od 10-ciu lat i nadal mam do niego pełne zaufanie

Kochsni! Masakra!Nie poznaję tego czlowieka po latach!!!!! Zero czasu poswięconego pacjentowi to po pierwsze. Sugestywne odsuwanie się od biurka, że niby czas już na wyjście pacjenta z gabinetu to po drugie. Niby miły ale milczący a to juz ujma. Niczego pacjentowi nie tłumaczy, ignoruje jego obawy, zostawia go totalnie samego z problemem i ze strachem. Ma nieaktualne numery telefoniczne do specjalistów. Zostalem sam ze swoimi obawami i strachem i dopiero inny lekarz który dawno temu mnie leczyl sam z własnej inicjatywy podtrzymywal mnie na duchu.

kiedyś dobry lekarz teraz już tylko odbębnia godziny...wypalony?

kiedyś dobry lekarz teraz już tylko odbębnia godziny...wypalony?

Rzeczywiście z tym czasem poświęconym pacjentowi to tragedia. Bardzo miły, szarmancki........wesoły, uprzejmy. Co do leczenia to chętnie daje skierowania do specjalisty ale neguje pewne metody leczenia powszechnie uznawane za bardzo skuteczne.

Jako lekarz rodzinny nie spelnil moich oczekiwan,zbyt obojetnie podchodzi do problemow zdrowotnych swoich pacjentow.