Pan doktor uratował mojego syna, natychmiast zareagował na spadające tętno dziecka w zapisie ktg, szybko i sprawnie przeprowadził cesarskie cięcie, będę mu wdzięczna do końca życia.

Jesli chodzi o podejscie do pacjentki jest mily, ale bycir milym to nie wszystko. Pan doktor przepisywal mi wszystko co chyba podsuwaly mu koncerny farmaceutyczne. Dalam sie namowic na atykoncepcje przy wyborze ktorej nawet nie zaproponowal zlecenia jakichkolwiek badan i nie przedstawil jej minusow przez co skutki ubiczne jej stosowania odczuwam do dzis. Niestety w tek kwestii nie moge polecic

Będąc w szpitalu po poronieniu, gdzie mialam bole brzucha, krew mi leciala i ogolem złe samopoczucie, lekarz przyszedł i powiedzial, ze mam sie spakować i przenieść do innego pokoju, bo musze zwolnić dla innej pacjentki miejsce. Ja sie pytam co to jest za traktowanie pacjentów ? I dla jakiej pacjentki ? Dla takiej co chodzi do niego prywatnie i mu płaci to moze miec lepsze warunki ? (Bylam wtedy w pokoju sama, a potem "wrzucil" mnie to jakies babci). I nie mam problemu o to ze bylam sama a potem z kims. Chodzi o to, ze człowieka w nocy obudza byle dac dogodne miejsce swoim pacjentką.
Dalej.. chodzac na obchód nie ma pojecia o pacjentce. 3x próbował zgadnąć mój problem, w koncu mu pielegniarka powiedziała ktorą to jestem pacjentką i zamiast pogadać o problemie (bo bylam ciekawa swojej sytuacji) to za każdym razem słyszałam jakieś głupie docinki w moją stronę i unikanie odpowiedzi.
Podsumowując. Może i prywatnie jest dobry (w co osobiście wątpię po swoich doświadczeniach), bo sie mu placi ze swojej kieszeni spory hajs ale w szpitalu jak dostaje państwowe pieniądze ma, krotko mówiąc, wyj**ane.

Lekarz, który przyjmuje pacjentki po n-tej kawie i tylko po to by zarobić - dla mnie nie jest lekarzem. Nie zleca podstawowych badań w czasie ciąży, "bo jak to mówi - musi do nich dopłacać". Brak fachowej wiedzy co do patologii ciąży. Odradzam wizyty u tego lekarza - NIE POLECAM !!

Panikowałam w ciąży, bardzo mi wtedy Pan Doktor pomógł, mimo nieprzewidzianych komplikacji. Na pewno ginekolog ze sporym doświadczeniem, a zawsze jest ostrożny - nie ogłasza wyroków.

ok, jest spoko słucha i wnioski potem trafne ma dobrze zajęcia prowadzi

ok, jest spoko słucha i wnioski potem trafne ma dobrze zajęcia prowadzi

Rewelacja!!! Prowadzi moją ciążę i jestem zachwycona podejściem oraz zaangażowaniem. Gorąco polecam.

Wizyta na NFZ. Było normalnie. Fachowowo, jak u dobrego lekarza. Wzbudza zaufanie.

To bardzo cierpliwy i mądry doktor. Ludzki, fachowy - nie zawiodłam się nigdy.

To bardzo cierpliwy i mądry doktor. Ludzki, fachowy - nie zawiodłam się nigdy.

Nie mam uwag. To bardzo dobry człowiek - twarzą do pacjenta. Cierpliwy i ciepły, a przy tym kompetentny. Dobrze, że trafiłam do takiego ginekologa.

Nie mam uwag. To bardzo dobry człowiek - twarzą do pacjenta.
Cierpliwy i ciepły, a przy tym kompetentny.
Dobrze, że trafiłam do takiego ginekologa.