lekarz Marek Libura

Witam! Mam ponad 30 lat  Od 3 lat borykałam się z moim stawem biodrowym. Najbardziej doskwierało mi ograniczenie ruchu w jego obrębie. Wybrałam się na wizytę do najlepszego lekarza na świecie Doktora Marka Libry. Przyjmuje w Krakowie na ul. Krowoderskiej lub w Skawinie. Jest ordynatorem na oddziale Urazowo – Ortopedycznym w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Krakowie na ul. Galla. Prawdziwy profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta, lekarz jakich mało, zaraża optymizmem i uśmiechem. Wszystko tłumaczy w sposób klarowny i odpowiada na każde pytanie. Niezwykły człowiek, pomoże każdemu. W marcu ...

Witam!
Mam ponad 30 lat  Od 3 lat borykałam się z moim stawem biodrowym. Najbardziej doskwierało mi ograniczenie ruchu w jego obrębie. Wybrałam się na wizytę do najlepszego lekarza na świecie Doktora Marka Libry. Przyjmuje w Krakowie na ul. Krowoderskiej lub w Skawinie. Jest ordynatorem na oddziale Urazowo – Ortopedycznym w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Krakowie na ul. Galla. Prawdziwy profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta, lekarz jakich mało, zaraża optymizmem i uśmiechem. Wszystko tłumaczy w sposób klarowny i odpowiada na każde pytanie. Niezwykły człowiek, pomoże każdemu. W marcu 2016 przeprowadził u mnie bardzo skomplikowaną operację biodra która postawiła mnie na nogi i pozwoli dalej normalnie żyć. Wszystko się udało, jestem po 3 miesiącach od zabiegu funkcjonuję normalnie, ograniczenie ruchu ustąpiło, mogę nawet biegać. To najlepszy chirurg ortopeda pod słońcem. Polecam wszystkim wizytę u tego doktora!!! Składam serdeczne podziękowanie w szczególności Panu dr Markowi Libura za przeprowadzenie mojej operacji, chirurgom uczestniczącym w zabiegu, dr Tomaszowi Zacharias, Pani Ani instrumentariuszce, lekarzom anestezjologom, pozostałemu personelowi medycznemu Paniom pielęgniarkom, Pani oddziałowej, Pani Monice rehabilitantce, Panu rehabilitantowi, Pani Ani Woźniak wyrażam wielka wdzięczność za wspaniała opiekę, która pomagała mi dojść do siebie po operacji. Jesteście najlepsi!!!! Na 100% polecam ten zespół medyczny.
Angelika z Niepołomic.

lekarz, któremu można zaufać, lekarz z powołania, miło jest być leczonym przez Pana dr Liburę jego uśmiech i ciepłe spojrzenie sprawia ze zapominamy o bólu, on daje serce lecząc ludzi, jego wiedza i umiejętności są dla pacjenta gwarancją, że znajduje się w dobrych rękach. Polecam