Marek Mączka

Ginekolog

Bardzo dobry lekarz byłam dzisiaj na badaniach prenatalnych wszystko powiedział co i gdzie u dziecka widać nawet 14 zdjęć dał. Naprawdę wporzadku polecam.

Witam, czy Dr Mączka daje zwolnienia L4 podczas ciąży?? Czy trzeba się o nie prosić?

W każdym aspekcie NAJ! Delikatny, uprzejmy, cierpliwy nad wyraz, troskliwy, delikatny, z ogromnym pokładem empatii. Darzę go ogromnym zaufaniem, szacunkiem i polecam każdej kobiecie, która pragnie chodzić na wizyty do Ginekologa przez duże G!

Jako jedyny lekarz zainteresował się moim problemem zlecił badania i po pół roku brania leków wróciłam do zdrowia gorąco polecam!

Bardzo polecam wizytę u Pana doktora, prowadzi moją pierwszą ciąże i mogę wypowiadać się tylko dobrze o Panu Mączce. Zleca dużo ważnych badań, wizyta nie jest droga, poświęca wystarczająco czasu pacjentce i dzidziusiowi, uprzejmy i odpowiada na wszystkie pytania bez zbędnych komentarzy. Mam do niego bardzo duże zaufanie. Polecam wszystkim Paniom a w szczególności przyszłym mamom :).

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Opole"?

Rafał Bilski

Ginekolog