lekarz Marek Majewski

1,7
1,7
1,9
1,9

Wizyta została przeniesiona o miesiąc z uwagi na chorobę lekarza. Wizyta nie trwała dłużej niż 3 minuty. Nawet nie zostałam dokładnie obejrzana. Kompetencje poprzedniego lekarza zostały wyśmiane przez dr Majewskiego. Powiedziałam, że dana maść nie działa, na co doktor zapytał, co jest w jej składzie (powinien to wiedzieć, a nie oczekiwać od pacjenta znajomości substancji) i dał mi zamiennik tej maści z dokładnie tą samą substancją czynną. Więcej już tam nie pójdę.

Wizyta została przeniesiona o miesiąc z uwagi na chorobę lekarza.

Nie polecam. Kontrolowałam u Pana Doktora znamiona barwnikowe, strasznie mnie wystraszył. Od momentu wycięcia zmiany do odebrania wyników badań byłam przekonana, że mam czerniaka. Okazało się, że to zwykła zmiana barwnikowa. Rozumiem, że podejrzane zmiany należy wyciąć jednak sposób przekazania informacji i rozmowa z pacjentem są nie do przyjęcia.

Podejście "lekarza" do pacjenta poniżej jakiejkolwiek krytyki. Zgłosiłam się do "lekarza" w celu uzyskania zaświadczenia, iż leczę się na łuszczycę. "Lekarz" uznał, że chcę wyłudzić fałszywe zaświadczenie i "sprawa nadaje się do kryminału". Nie raczył nawet obejrzeć zmian na skórze głowy, ani zapoznać się z wcześniejszą dokumentacją. Jak twierdzi, jest niezależnym lekarzem i nie interesują go żadne dokumenty. Po dłuższej namowie lekarz raczył wstać z fotela i ocenić zmiany, co trwało 2s. I na podstawie jakże wnikliwego badania lekarz stwierdził, że... mam łupież i na to może mnie leczyć. Na ...

Na łuszczycę leczę się od 15 lat. Kontynuowanie tej żenującej wizyty nie miało większego sensu, więc opuściłam gabinet.
Potwierdzam, że do gabinetu pana Majewskiego przy os. Złotej Jesieni 3 są duże kolejki, co wynika z faktu, że jest to jedyny dermatolog (w ramach NFZ), do którego nie trzeba czekać na wizytę pół roku/rok. Co w ogóle nie jest dziwne, gdy "lekarz" poświęca pacjentowi podczas wizyty maksymalnie 3-5min. A poprzez swoje zachowanie, brak kultury, profesjonalizmu i empatii sprawia, że trwają jeszcze krócej.

Nie polecam tego lekarza. Przyszlam z problemem znamienia barwnikowego na twarzy i jedyne co dostałam to maść i kolejna wizytę. Po kolejnej wizycie która trwala 3 min uslyszalam ze maść nie pomogła i nie mozna tego wyciąć bo zostanie blizna i na koniec uslyszalam " zostanie pani z tym żyć rozumiemy sie? " . Wstyd zero empatii jak mozna tak powiedzieć osobie która przyszla z tym problemem zeby go nie mieć a nie żyć z tym.

Ten człowiek to kompletne nieporozumienie. Jak tacy ludzie mogą pracować jako lekarz, kiedy mają gdzieś pacjenta i tylko czekają, żeby odhaczyć pacjenta z listy. Dwa tygodnie temu byłem na wizycie w Krakowie na złotej jesieni. Zacząłem mówić co i jak, lekarz podszedł na odległość 2m zerknął, po czym poszedł wypisać receptę. Zero wyjaśnień, pytań...no może poza pytaniem "czy ktoś tam jeszcze czeka?" nabuzowanym tonem. Stwierdziłem, no trudno, może gość taki jest, więc zobaczę jak te leki zadziałają. Wizyta trwała 2-3 minuty. Po dwóch tygodniach kuracji, podczas której maść dość poważnie uszkodziła leczone obszary, stwierdziłem że pójdę na wizytę i zagram va banque. Wchodzę wczoraj na wizytę i mówię "chyba jest lekka poprawa..." (gdzie tak naprawdę było znaczne pogorszenie stanu skóry w leczonych miejscach). Ta marna lekarzyna na to "nooo, oczywiście że jest poprawa. To podtrzymamy leczenie jeszcze z miesiąc". Ja już podziekuję za usługi tego człowieka i przestrzegam innych. Byłem w swoim życiu u wielu lekarzy, każdy prezentował się z mniej lub bardziej profesjonalnej strony, ale pan Majewski przekracza wszelkie granice.

Miałam nieprzyjemność uczestniczyć w 3-4 minutowej wizycie, gdzie od wejścia postawa lekarza była lekceważąca i gburowata. Od pierwszej wymiany zdań wywołał poczucie winy, po co w ogóle przyszłam. Rozmawiał ze mną w irytujący sposób, jakbym o niczym nie miała pojęcia. Też pracuję w służbie zdrowia, skończyłam studia medyczne, obracam się w środkowisku lekarskim akurat innej specjalności i stwierdzam, że dr Majewski nie ma powołania do pracy z ludźmi. Brak mu empatii i szacunku do pacjenta. Na szczęście była to wizyta tylko kontrolna znamion, a nie choroba skóry. Zdecydowanie odradzam!

Zdecydowanie odradzam!

Szkoda czasu na czekanie na wizyte., lepiej od razu szukać innego lekarza !!!Wizyta nieporozumienie.!!!! Lekarz nieuprzejmy!!! Oczywiscie narzekal jaki to ten caly "system" jest beznadziejny itp.Zbadal jedno znamie, a gdy chciałam żeby zbadał mi jeszcze drugie trochę inne(boje się że to może być czerniak) powiedział, że " na jednej wizycie tylko jedną sprawa.... proszę przyjść na kontrolę za 5 tygodnii, wtedy zbadamy tego pieprzyka ... Bylam ze swoimi dziećmi u wielu różnych dermatologow, ale ten pan to HIT!!!

Ale mnie przestraszył ten lekarz, naskoczył na mnie z miejsca ,że go denerwuję ,nim jeszcze usta otwarłam , czepiał się mnie całą 3 min wizytę, i dociekał dlaczego do niego przyszłam a nie do uroczej mojej pani doktor której akurat dłużej nie było. Kompletnie nieprzyzwyczajona do oglądanie mnie z odległości 50 cm przez strasznie grube okulary i wypowiadania diagnoz nie związanych ze mną.Czy coś można zobaczyć na skórze z takiej dali ? Usiłowałam protestować , i zostałam poinformowana ,że pan doktor ma IQ 150 i ogląda pacjenta nie musi. Może obwąchuje ,nie wiem doprawdy.Rozstaliśmy się gwałtownie .kiedy próbowałam zaprotestować tak dziwacznie potraktowana bo doktor wpadł w furie.Więc czym prędzej uciekłam przekonana że mam do czynienia z niezrównoważonym psychicznie .Taką to miałam przygodę w gabinecie dermatologa w maju.

Średnia moich ocen chyba wszystko tłumaczy. Naprawdę jestem zachwycona podejściem tego Pana do mojego problemu zdrowotnego. Miły i kulturalny, chociaż nie można niezauważyć lekkiej frustracji tym co się dzieje w korytarzu przychodni - tłumy lgną do tego lekarza. Dlaczego? bo jest naprawdę dobry w tym co robi. Dzięki maściom jakie mi zapisał szybko i sprawnie pozbyłam się mojej wstydliwej wysypki. pozdrawiam, Marianna

pozdrawiam,
Marianna

Bardzo miło wspominam wizytę u tego lekarza. Miły i kulturalny, kompleksowo podszedł do mojego problemu. Po wypisaniu recepty w zrozumiały sposób wytłumaczył sposób leczenia i jak długo to potrwa... Jeśli kiedykolwiek będę miał problem natury dermatologicznej to jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Niestety nie było czasu na zaciągnięcie informacji o innym moim problemie (ale nie natury dermatologicznej) bo tłumy za drzwiami czekały, ale jako dermatolog - super i POLECAM ! ! !