dr n. med. Marek Maleńczyk

Najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia. Potrafi poradzić nawet w trudnych i nieprzyjemnych sytuacjach. Bardzo miły i delikatny. Bardzo dobry fachowiec, który zna się na swojej pracy.

Wspaniały lekarz. Prowadził moje obie ciąże. Kompetentny. Nieprawda że nie poznaje pacjentek na oddziale. Dla mnie wykazał zainteresowanie. Duża wiedza i fachowość. Polecam.

nie polecam, dzieki niemu mam chore dziecko

nie polecam, dzieki niemu mam chore dziecko

Lekarz bardzo nieuprzejmy, a przede wszystkim niekompetentny.

Lekarz bardzo nieuprzejmy, a przede wszystkim niekompetentny.

Bardzo kompetentny choć może mało kontaktowy, ale w końcu chodzi o to aby skutecznie leczył a nie trzymał za rękę. Jestem jego pacjentką od ponad 20 lat i nigdy mnie nie zawiódł ani prywatnie ani w szpitalu. Duża kultura osobista, ogromna wiedza, polecam bez zastrzeżeń.

Niestety nie polecam Pana ordynatora, w szczególności kobietom w ciąży. Uciekłam od niego w 9tym miesiącu ciąży. Jest oschły, mało uprzejmy, nic nie tłumaczy, tylko najwyżej kieruje do szpitala, nie daje nr tel więc nie ma szans jakiegokolwiek kontaktu "w razie czego". W szpitalu udaje że nie zna pacjentki która chodzi do niego prywatnie. Zdecydowanie odradzam. Strata pieniędzy i nerwów.