dr n. med. Marek Maleńczyk

Miałam z nim do czynienia w sumie jeden raz jednak w skutkach bardzo tragiczny dla mojego dziecka, lekarz czuł sie winny co bylo widac po jego zachowaniu jednak w latach 80tych nic nie szło poradzic na blad lekarski

Tak brutalnego badania nigdy wczesniej nie przeszlam, a towarzyszyli temu studenci. W wypisie ze szpitala karygodne bledy (zupelnie cos odwrotnego anizeli wykazalo badanie laparoskpowe). Zdecydowanie nie polecam.

Chodzę do dr. Maleńczyka od początku ciąży i to on wykrył mi krwiaka na macicy, a nie z NFZ :/ Ma dobry sprzęt, super podejście, cicho mówi, ale wyjaśni i wysłucha. PACJENTKI POZNAJE W SZPITALU JAK COŚ SIĘ DZIEJE! ;) A tel nie odbiera BO NIE MA KIEDY- jak jestem u niego przed czy w gabinecie yo często dzwoni tel, ale nie ładnie odebrać telefon a pacjentkę mieć gdzieś, nieprawdaż? ;) Kiedyś odebrał ode mnie telefon- widocznie wtedy nie miał pacjentek. POLECAM! :)

Ma dobry sprzęt, super podejście, cicho mówi, ale wyjaśni i wysłucha.
Kiedyś odebrał ode mnie telefon- widocznie wtedy nie miał pacjentek.

POLECAM! :)

ok, może i uprzejmy a czasem nawet miły, ale czy fachowiec ?, może kiedy idzie sie do niego na rutynową wizytę ?, według mnie od dawna się już nie dokształca (stosuje metody sprzed kilkunastu lat), kiedy sa problemy z zajsciem w ciąże-to nie ma do niego po co iść. Przychylam się do opinii na temat traktowania swoich pacjentek poza gabinetem, w szpitalu nie poznaje, kontakt w razie potrzeby (np.w trakcie problemów w ciąży, czy konsultacji) zdecydowanie niemożliwy. Dla mnie to miły "misiu" ale nie dla pacjentek z jakimś poważnym problemem ,potrafi porządnie nastraszyć "ciężarówkę", no i strasznie cicho mówi, jakby sobie pod nosem, aż głupio wciąż pytać co mówi ?, nie polecam.

Naprawdę szczerze polecam! chodzę do niego regularnie co pół roku od wielu lat.Świetny, po prostu świetny lekarz!

jest super. jestem jego pacjętka od 17 lat i nigdy mnie nie zawiodł .Jest poprostu fachowcem w swojejn dziedzinie.polecam i dziekuję za wszystko

Prowadził moja ciąże.Bardzo dobry specjalista.

Prowadził moja ciąże.Bardzo dobry specjalista.

Niestety nie podzielam tej facynacji Panem doktorem. Chodziłam do niego będąc w ciąży i wspominam to jako najgorszy okres mojego życia. Jest oschły, niemiły, kładzie bez powodu do szpitala, w szpitalu inni lekarze dziwili się po co ja tam jestem. W szpitalu udaje, że nie zna swoich prywatnych pacjentek a taką byłam. Nie podaje do siebie telefonu a kontakt z nim w szpitalu jest niemal niemożliwy, poza tym bywa tam tylko do 14tej. Kobieta w ciąży powinna liczyć zdecydowanie na lepszą opiekę niż zapewnia Pan doktor. Niestey nie polecam!

Wspaniały lekarz, uprzejmy, fachowiec w 100% Mam daleki dojazd, ale warto.

Wspaniały lekarz, uprzejmy, fachowiec w 100% Mam daleki dojazd, ale warto.

Bardzo dobry specjalista! Polecam Mieszkam w 100 tysiecznym miescie/ wybor w lekarzach tej specjalnosci jest duzy! / a na wizyty jade kilkadziesiat km do dr ktorego zaproponowala mi kolezanka!Przedraza to moja wizyte nie mniej komfort badania i prowadzenia pacjentki jest dla mnie najwazniejszy!

Bardzo dobry specjalista! Polecam