lekarz Marek Matczak

Laryngolog

Lekarz nie podjął leczenia, ale nie ze względu na brak kompetencji tylko dlatego, że koszty leczenia prywatnego byłyby bardzo wysokie.Skierował mnie do znakomitego fachowca i jasno wytłumaczył na czym polega choroba i jak wyglądać będzie zabieg.

Do Doktora Matczaka uczęszczm regularnie ze sobą oraz swoim synkiem. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Doktor bardzo nam pomógł. Jest to typowy specjalista od ciężkich przypadków. Trafnie diagnozuje. Potrafi doskonale dobrać leki. Mam do niego ogromne zaufanie, nie przepisuje antybiotyków w każdym przypadku jak inni lekarze. Jak go przepisze to wiem, że jest to uzasadnione. Do tego jest przemiłym człowiekiem, poświęca pacjentowi należycie dużo czasu, jak najwięcej takich lekarzy !!! Lepszego nie znam !!!

Fantastyczny lekarz zawsze trafia z diagnozą i skutecznie leczy.

Fantastyczny lekarz zawsze trafia z diagnozą i skutecznie leczy.

Bardzo miły lekarz, dokladnie wyjaśnił jaki problem ma moje chore ucho :) co zaleca itp, Polecam kazdemu.

Bardzo dobry fachowiec, umiejący trafnie postawić diagnozę, podchodzi profesjonalnie do pacjenta, szuka przyczyny powstania choroby. Uprzejmy i spokojny. Potrafi wytłumaczyć pacjentowi w sposób zrozumiały przebieg jego choroby oraz sposób jej leczenia. Bardzo godny polecenia !

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bydgoszcz"?

Poradnia Laryngologiczna Clinic Derm
Łabiszyńska 2