2,7
2,7

Dzień dobry .Chciałam podzielić się moimi uwagami w temacie wizyty u P.doktora Michalskiego.Uważam że Pan doktor nie powinien być dopuszczony do pracy w zawodzie lekarza.Totalny brak kompetencji i zaangażowania.Błedny odczyt kolposkopi mógł doprowadzić mnie do utraty zdrowia a nawet życia.Słowem dramat

Dzień dobry.Umówiłam się na wizytę w gabinecie Pana doktora Michalskiego i przeżyłam szok i wielkie rozczarowanie.Pan doktor wykazał się poziomem empatii bliskiej zeru.Odniosłam wrażenie że jest zły dlaczego tyle zadaje pytań. Kompletny brak profesjonalizmu ,jednym słowem żenada.Nie polecam Pana doktora nikomu ,szkoda czasu i pieniędzy.

Bardzo nie kompetentny lekarz.Malo mówił ,zaleca bardzo drogie badania które nie są potrzebne.Jestem rozczarowana ta wizyta ,nie polecam.Nastawiony na zarabianie pieniedzy

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam, super podejście do pacjentki i pełne zaangażowanie w przypadku gdy kobieta jest w ciąży. Polecam w 100%

nie polecam!zwłaszcza kobietom w ciąży!lekarz nastawiony tylko na zarabianie!nie kompetentny!przez niego umarł mój synek!

20.06.2013 byłam w Centrum Medycznym APAMEA na USG genetycznym w 12tyg. ciąży. Badanie przeprowadzał Lek.med.Marek Michalski Badanie trwało około 30 min. Pan doktor który przeprowadzał badanie jest niezwykle miły i uprzejmy a przy tym Profesjonalny!!! Pan doktor zbadał dziecko dosłownie centymetr po centymetrze a przy tym tłumaczył każdy badany centymetr!!!!!!!!!!! Po wykonanym badaniu USG Pan doktor dodatkowo omówił wynik badania oraz odpowiedział na wszystkie zadane pytania oraz przekazał wynik badania wraz ze zdjęciami USG dużą ilością zdjęć!!!! + plus nagranie całego przebiegu badania usg na płycie!!!!!!!!!!! SERDECZNIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20.06.2013 byłam w Centrum Medycznym APAMEA na USG genetycznym w 12tyg. ciąży.
Badanie przeprowadzał Lek.med.Marek Michalski
Badanie trwało około 30 min.

Odradzam!!! Odradzam!! Odradzam!!! Każdy lekarz lepszy byle nie ten!! Człowiek nastawiony na zarabianie! Nie liczy się człowiek,nie liczy się problem,ważne aby skasować za wizytę. Niekompetentny,popełnia podstawowe błędy,powinien wrócić z powrotem na studia i wiele się jeszcze nauczyć.Przestrzegam wszystkie kobiety,unikajcie tego konowała!!!

Odradzam!!! Odradzam!! Odradzam!!!

polecam Dr Michalskiego - bardzo sympatyczny, prowadził dwie moje ciaże.

polecam Dr Michalskiego - bardzo sympatyczny, prowadził dwie moje ciaże.

Wszystkim paniom polecam doktora Michalskiego! Kompetentny ,rzeczowy a do tego przemiły człowiek. polecam!