lekarz Marek Minkner

Serdecznie wszystkim polecam Pana doktora prowadzi moją pierwszą ciążę i nie mam zastrzeżeń co do jego pracy:-)

Nie polecam odmówił badania piersi 20 -letniej dziewczynie pomimo że babcia ma raka ,mama też ma problemy.Przebadał tak boleśnie że po całej tej niby wizycie dziewczyna płakała przez godzinę.Jak możecie to omijajcie z daleka

Witam jestem po konsultacji z Panem Doktorem byłam u niego pierwszy raz! Byłam przerażona tego co się wcześniej nasłuchałam.. Pan doktor przyjął mnie na NFZ wytłumaczył mi wszystko na spokojnie co i jak..Pan Doktor był przy tym bardzo miły i uprzejmy. Jestem baaardzo zadowolona z tej wizyty i Serdecznie Pozdrawiam Pana Doktora😊👍

Pan ginekolog stwierdził, że mam za małą macicę i krwiak wewnątrz. Odmówił mi więc założenia spirali, nie powiedział co mam zrobić z krwiakiem i zakończył wizytę.

Prowadził mi dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona. Nie wyobrażam sobie innego lekarza. Zawsze mogłam do niego zadzwonić jeśli pojawiał się jakiś problem. Dalej do niego chodzę i nie zamierzam go zmienić.

Pan doktor jest cudownym człowiekiem! Prowadził moją ciążę i mimo zagrożenia, wszystko odbyło się bez powikłań. Zawsze odpowiadał na wszystkie pytania i tłumaczył co się dzieje z dzidziusiem. Cierpliwy i uprzejmy człowiek oraz oddany. Leczyłam się na NFZ.

Drogie Panie omijajcie tego pożal się Boże lekarza z daleka. Jest to mężczyzna który nie nadaje się do takiej pracy a może dlatego że nie dałam mu żadnych pieniędzy pod stołem. Jestem w 6 miesięcu ciąży, wizyta u tego Pana była okropna, straszna, mało tego nie dał zobaczyć mi swojego dzidziusia, nie dał żadnego zdjęcia usg, nie odpowiadał na moje pytania tylko mówił o tym że nie widzi zagrożenia poronieniem. Co to ma być? Do jasnej cholery. Mało tego wyszłam z gabinetu brudna, nawet nie dał się wytrzeć tymi "serwetami" bo ich nawet nie było. A cała wizyta trwała 5 min.

Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę i byłam bardzo zadowolona - miły, kompetentny, delikatny, ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Godny polecenia!

Witam! Trafiłam do tego lekarza z polecenia bo słyszałam o nim bardzo dobre opinie. I z jednym muszę się zgodzić, jest on miły i uprzejmy, ale na tym jego zalety się kończą. Przyszłam do niego z konkretnym problemem i jakie było moje zdziwienie kiedy umawiając się na kolejną wizytę w ogóle nie wiedział po co się tam zjawiłam, podejście miał jakby chciał mi powiedzieć "po co zawracasz mi d..." i do tego zgubił moje badanie cytologiczne i w ogóle stwierdził, że żadnego materiału do badań nie pobierał (a tego badania nie robiłam pierwszy raz i wiem na czym polega)... Więc zastanawiam się co robił jak leżałam u niego na fotelu??? Już więcej do niego nigdy nie pójdę i jak możecie to go unikajcie. Pozdrawiam

Chodzę do doktora do przyszpitalnej poradni. Zawsze miły, kulturalny, uprzejmy. Poświęca pacjentce więcej czasu niż wszechobecne 5 minut. Zawsze odpowiada na pytania, badania przeprowadza delikatnie i z wyczuciem. Jestem mile zaskoczona taką opieką w ramach NFZ, inni lekarze mogli by brać przykład z doktora. Mam nadzieję, że po zakończeniu prowadzenia ciąży przez tego lekarza będę mogła podtrzymać o nim pozytywną opinię.