lekarz Marek Mital

Dr.Mital jest lekarzem z powolania Dyda

Dr.Mital jest lekarzem z powolania Dyda

s kompetentny lecze sie u niego juz 15 latwietny lekarz

s kompetentny lecze sie u niego juz 15 latwietny lekarz

Lekarz bardzo kompetentny,stawia trafne diagnozy.Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie.Zawsze dokładnie wyjaśni co mi dolega.Bardzo miły. Swoim poczuciem humoru potrafi rozbawić nawet bardzo chorego i słabego pacjenta:)Lekarz godny polecenia!!!

Dr. Mital to świetny lekarz! Jestem jego pacjętka od sześci lat i bardzo go sobie chwlę ponieważ jest bardzo uprzejmy, tłumaczy mi co mi dolega i z jakiego powodu. Zawsze potrafi mi pomóc kiedy coś złego się dzieje z moim zdrowiem. Tylko kolejki sa do niego za duze

Bardzo dobry Lekarz, wychodząc z gabinetu człowiek od razu zdrowieje. Lekarz z ogromnym doświadczeniem i oddany w tym co robi. Każdego cierpliwie wysłucha i postawi celną diagnozę. Polecam... Pacjent

Pacjent

dobry lekarz polecam nie chodze do kardiologa bo lekarz dobral odpowiednie leczenie czego nie mogl zrobic kardiolog ma czas wysluchac pacjeta

lekarz profesjonalny i lubiący ludzi a to podstawa w kontakcie z chorym

lekarz profesjonalny i lubiący ludzi a to podstawa w kontakcie z chorym

Spoko gość , zawsze pomógł , polecam !

Spoko gość , zawsze pomógł , polecam !

LEKARZ RODZINNY WART POLECENIA INNYM,DUZA FACHOWOSC I WIEDZA MEDYCZNA!

LEKARZ RODZINNY WART POLECENIA INNYM,DUZA FACHOWOSC I WIEDZA MEDYCZNA!

Opis wizyty u tego "lekarza": Pacjent: dzień dobry, panie doktorze. Nie zgłaszam jakichś konkretnych problemów, ale ogólnie źle się czuję, nie mam energii i jestem jakiś ospały.. "Lekarz" Mital: No widzi pan... a ja mam energii za trzech (tu szeroki uśmiech zadowolonego z siebie pana "doktora") Pacjent: Aha... Jakieś komentarze?

Opis wizyty u tego "lekarza":
Pacjent: Aha...