Na razie jestem po wizycie konsultacyjnej - stąd poniżej realna ocena tylko części kryteriów (mastopeksja) Czas - do skutku, tłumaczenie - do skutku i braku kolejnych pytań, uprzejmość - najwyższa mimo rzeczowego podejścia i braku "owijania w bawełnę" Konsultacja jakiej udzielił mi dr Murawski była już chyba szóstą - jak narazie, w zakresie ocenianym, uważam ją za najbardziej przydatną a porównuję wyłącznie z powszechnie uznanymi w kraju nazwiskami w tej dziedzinie

Prawdziwy lekarz z powołania. Nigdy w swoim życiu nie miałem styczności z tak miłym otwartym i sympatycznym człowiekiem. Sprawy finansowe nie miały znaczenia na miejscu na pierwszym miejscu jest zdrowie. Który lekarz ma takie podejście, bo ja osobiście nie znam innego takiego lekarza. Uratował mi stopę, chodzę biegam itp. Wielki szacunek dla Pana

Pan dr n.med. Marek Murawski jest świetnym chirurgiem. Miałam przeprowadzoną operację korekty powiek górnych i dolnych w Klinice Elite w Warszawie przy ul. Złotej. Po zabiegu nie miałam żadnych powikłań. Zajmował się mną profesjonalnie. Zawsze z humorem, uśmiechnięty, uprzejmy. Odpowiadał na moje wszystkie pytania. Tłumaczył cierpliwie i rzeczowo. Dzięki niemu i jego wspaniałej asystentce p. Małgosi Grabowskiej udało mi się przejść przez to prawie bezboleśnie i z uśmiechem na twarzy. A efekt jest wspaniały !

Wszystko ok, strasznie zajety jednak zdecydowanie polecam...

Wszystko ok, strasznie zajety jednak zdecydowanie polecam...

Jesienią 2011 miałem operację usunięcia przykurczu Dipitrena prawej dłoni w szpitalu MSWiA przez dr Murawskiego. Po kilku miesiącach jestem bardzo zadowolony z wyniku. Poza tym lekarz jest bardzo życzliwy i przystępny, oby było takich więcej.

Usuwałam mi bliznę, w wyniku czego powstała nowa dwa razy większa. Nie poinformował mnie, że coś takiego może nastąpić, miało być super - prosty zabieg i cieniutka linia po szwie. Inny lekarz gdy to zobaczył od razu stwierdził, że blizna jest w takim miejscu, w którym ze względu na działające siły należy zastosować odpowiednią metodę. Niekompetentny człowiek, który narobił mi problemów.

Usuwałam mi bliznę, w wyniku czego powstała nowa dwa razy większa.
Niekompetentny człowiek, który narobił mi problemów.

Usuwalam 2 znamiona (na twarzy i deklodzie)...robota "koronkowa"->PIERWSZA KLASA!!!Pozdrawiam:)Sylwia C-Nów.

bylam na konsultacji , szczerze mowiac nie spelnil moich oczekiwan i nie poddalabym sie operacji u tego doktora

Swietny lekarz, przy okazji bardzo dowcipny i inteligentny czlowiek. Zostawia bardo ladne i delikatne blizny. Polecam! Szczegolnie jesli chodzi o wycinanie znamion. Panie pielegniarki rowniez bardzo sympatyczne.

BARDZO ZYCZLIWY, SERDECZNY I PEŁEN ZROZUMIENIA DLA PACJENTA LEKARZ JAK NAJWIECEJ TAKICH LUDZI LEKARZY!!!!!!!!!!!! ...POLECAM Z CALEGO SERCA INNYM Z WYRAZAMI SZACUNKU HENRYKA SPIEWAK

Z WYRAZAMI SZACUNKU HENRYKA SPIEWAK