lekarz Marek Nowakowski

Polecam omijać tego lekarza szerokim łukiem! Zamiast odpowiedzi na dręczące mnie pytania usłyszałam tylko drwiny ze mnie, sposób wypowiedzi chamski i bardzo dla mnie krzywdzący patrząc na sytuacje w której zmuszona byłam się udać w to miejsce! Nie dostałam nawet recepty na lek, który przepisywał mi inny lekarz z tej placówki. Przecież „po co przyszłam jak chodzę do innego lekarza”. A po to, że termin mnie gonił a wizytę u mojego miałam dopiero za jakiś czas! Czy ten lekarz aby na pewno jest od leczenia ludzi? Czy od wyśmiewania ich problemów?

Mówi same konkrety jasno i klarownie tłumaczy wyniki badań. Ja czułam się zaopiekowana. Po prodzie na następny dzień zainteresował się Mną córką. Polecam

Mówi same konkrety jasno i klarownie tłumaczy wyniki badań.
Ja czułam się zaopiekowana.
Po prodzie na następny dzień zainteresował się Mną córką.

Polecam

Do delikatnych lekarzy to on nie nalezy! Wyszlam od niego z siniakami na brzuchu! A ta aparatura do USG to jakas porazka! Stwierdzil mi ciaze pozamaciczna i poslal do szpitala na zabieg, w szpitalu okazalo sie ze ciaza jest prawidlowa a zarodek znajduje sie w macicy! No ale coz mozna chciec po 20 letnim sprzecie! Niech go sobie wymieni na nowy a nie wprowadza pacjetki w blad!! Mnie juz u siebie napewno nie zobaczy!!

Do delikatnych lekarzy to on nie nalezy!
Wyszlam od niego z siniakami na brzuchu!
A ta aparatura do USG to jakas porazka!
No ale coz mozna chciec po 20 letnim sprzecie!
Niech go sobie wymieni na nowy a nie wprowadza pacjetki w blad!!
Mnie juz u siebie napewno nie zobaczy!!

Zdecydowanie nie polecam nikomu. Dałam drugą szanse temu lekarzowi i znów się zawiodłam... Lekarz był nieuprzejmy, arogancji, dwukrotnie spoglądał na zegarek i z łaską wykonał badanie. Zostałam - mówiąc kolokwialnie - potraktowana z buta. Unosił głos na kobietę w ciąży. Wg mnie jest to lekarz, który albo potrzebuje dłuższego odpoczynku od pracy, aby nabrać ponownie chęci do zawodu, albo to totalnej zmiany profesji.

Jest lekarzem kompetentnym, godnym zaufania i polecenia. Zawiłe zagadnienia potrafi ( i chce !) wytłumaczyć jasno,konkretnie,rzetelnie- po prostu właściwy człowiek we właściwym miejscu. Jest uprzejmy i ma właściwe podejście do pacjenta. To lekarz z "ludzką twarzą". Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Polecam.

Jest lekarzem kompetentnym, godnym zaufania i polecenia.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Polecam.

Bardzo polecam, konkretnie bez owijania w bawełnę, trafna diagnoza doskonałe leki. Wszystko wytłumaczył. Bardzo mi pomógł dzieki niemu nie musiałam mieć zabiegu. Do kabareciarzy nie należy ale lekarz powinien być konkretny i szczery.

Byłam jego pacjentką - pierwszy i ostatni raz. Całkowicie zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami jakie po wizycie znalazłam w internecie. Fatalnie przeprowadzał badanie, był niedelikatny (szczególnie dla pacjentki w zaawansowanej ciąży). Jest zarozumiały, arogancki i kompletnie nie ma podejścia do pacjentek. Podnosił głos. Po wyjściu z gabinetu najnormalniej w świecie rozpłakałam się. Z całą odpowiedzialnością słów - ODRADZAM.

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz prowadził całą moją ciąże i wszystko obeszło się bez komlikacji

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu

Najlepszy fachowiec w mieście. Polecam wszystkim.

Najlepszy fachowiec w mieście. Polecam wszystkim.