dr n. med. Marek Ogrodnik

Laryngolog

Zdecydowanie odradzam. Wizytę ciężko nazwać poradą lekarską. Badanie ograniczyło się do minimum, a jak przyszedłem z bólem ucha tak i wyszedłem.

Strata czasu i pieniędzy. Nie polecam Pana Doktora. W pełni zgadzam. Się z negatywnymi opiniami w internecie dotyczącymi tego lekarza.

Jako osoba studiująca w Lublinie i nie znająca sprawdzonych lekarzy laryngologii na Pana Doktora natrafiłem zupełnie przypadkiem. Od razu po pierwszym kontakcie widać było ze Pan doktor zna się na rzeczy. Dzisiaj nie wybrałbym nikogo innego. Bardzo serdecznie polecam.

zdecydownie nie polecam, brak kompetencji i nie uprzejmy.

zdecydownie nie polecam, brak kompetencji i nie uprzejmy.

Pan doktor wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Niezwykle kompetentny a co za tym idzie potrafi wytłumaczyć skąd mogła się wziąć choroba. Polecam !

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Budzi zaufanie. Akceptuje lęki pacjenta i stara się je przezwyciężać ;)

pierwszy raz spotkałem lekarza,który stara sie pomóc pacjentowi poświecając swój czas i wiedzę zupełnie bezinteresownie.Dziękujemy Panie Doktorze-tata Patryka.

Doktor wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Przepisał leki na moje zapalenie które przyniosły efekt po dniu stosowania oraz były niedrogie.