lekarz Marek Ogrodziński

ocena mowi sama za siebie:) Polecam!ale musze sie wyprodukowac,bo nie chca mi przyjac za krotkiego komentarza;) tak wiec: Dostepny 24h,ma spore znajomosci w innych moastach a to duzy plus! Nie uwaza sie za cudotworce-jesli potrzebna jest dodatkowa diagnostyka czy konsultacja kieruje na nia i to do na prawde dobrych specjalistow w Polsce. Kobieta ciezarna na wizycie u p.doktora ma poswiecane z Jego strony max. czasu.Odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania,za kazdym razem zdjecie usg babla-a to nie wszyscy tacy chetni do drukowania obrazu USG. Moznaby napisac jeszcze wiele plusow,ale mam nadzieje,ze ...

tak wiec:
Moznaby napisac jeszcze wiele plusow,ale mam nadzieje,ze to wystarczy,a po drugie to trzeba sie osobiscie przekonac:) Ja nie zmienilabym lekarza na innego.

Ja obecnie jestem zadowolona staram sie z mezem o dziecko bylam na wizycie odrazu zrobiono mi badania dostalam skierowanie na badania laboratoryjne.A uprzejmosc pana doktora to duzy plus.

Do Doktora Ogrodzińskiego chodzę od kilku lat i jeszcze nigdy nie trafiłam na jego zły humor czy brak czasu choć czasami umawiałam się na wizytę w ostatniej chwili,na wyniki z cytologii czekałam może 2 tygodnie więc to nie jest długo,fakt wizyty nie są najtańsze ale przynajmniej wiem za co płacę

Jest bardzo dobrym specjalistą,najważniejsza jest dla niego pacjentka i jej problem a nie czas i pieniądze.Pod jego opieką w czasie ciąży(ciąża bliźniacza)czułam się bezpieczna,wiedziałam,że jak powstanie jakiś problem nie zostanę z nim sama.Nie którzy lekarze powinni brać z niego przykład pod względem kultury osobistej jak i wiedzy jaką posiada,którą cały czas poszerza i uaktualnia a to jest bardzo ważne.

nie jestem zadowolona z wizyty u p.doktora.ola

nie jestem zadowolona z wizyty u p.doktora.ola

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecinek"?

dr
Tomasz Żyłka

Matusewicz 15
78-400 Szczecinek
Centrum Okulistyki i Chirurgii Oka Podimed Sp. z o.o.
ulica Kościuszki 38-38 B

dr
Barbara Janda

ulica Miła 17/A
78-400 Szczecinek
Centrum Okulistyki i Chirurgii Oka Podimed Sp. z o.o.
ulica Kościuszki 38-38 B