lekarz Marek Olszówka

Ginekolog położnik, Ginekolog

To jest lekarz z powołania!!! Prowadził moją drugą ciążę, miałam podejrzenie hypotrofii płodu, wszystko wytłumaczył, nie chciał ani grosza za cotygodniowe usg ( a chodziłam do niego prywatnie)parę razy wypisał skierowanie do szpitala żeby mieć wszystko pod kontrolą, dla dobra dziecka to są jego słowa, oby jak najwięcej takich lekarzy z powołania , nie dla kasy!!!

Kompetentny o dużej wiedzy , konkretny , dobry ginekolog o świetnym podejściu do pacjenta .Nie krytykuje innych lekarzy, bardzo grzeczny

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Bardzo profesjonalny i konkretny a przy tym miły i uprzejmy. Prowadził moją ciążę, w szpitalu przychodził nawet jak nie miał dyżuru. Rzadko się spotyka takich lekarzy, polecam.

Polecam w 100% , Bardzo dobry lekarz . Najlepszy ginekolog jakiego poznałam, prowadzi moją druga ciąże zagrożoną i nie mam na co narzekać. Naprawdę z powołaniem wykonuje swój zawód. Dziki niemu mam nadzieje ze dotrwam do końca ciąży bez większych problemów, zawsze jest pod telefonem czy to 23 czy 6 rano. Wszystkim polecam tego ginekologa.

kompetentny miły naprawdę godny polecenia!!!

kompetentny miły naprawdę godny polecenia!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Jarosław"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej
ul,Słowackiego 30

3-go Maja 70
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kormed" Jacek Korzeniowski
Kościuszki 141/7
37-600 Lubaczów
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów