Marek Pakalski

Traumatolog, Ortopeda

Byłem operowany przez Pana doktora.Jestem po operacji już 24 lata . Do dnia dzisiejszego mam sprawne kolano ,które było operowane. Pan dr. Pakalski przed zabiegiem wytłumaczył szczegółowo w czym był problem. Jest to najlepszy lekarz z jakim miałem doczynienia. Rzeczowy,specjalista najwyższej klasy. Żonie zrobił blokadę w bark ,zdrowa do dziś.

Byłem operowany przez Pana doktora.Jestem po operacji już 24 lata . Do dnia dzisiejszego mam sprawne kolano ,które było operowane. Pan dr. Pakalski przed zabiegiem wytłumaczył szczegółowo w czym był problem. Jest to najlepszy lekarz z jakim miałem doczynienia. Rzeczowy,specjalista najwyższej klasy,

Boli mnie dłoń, cały kciuk i powierzchnia wzdłuż kciuka i mam problem z nadgarstkiem, z podnoszeniem środkowego palca u dłoni, przy tym ręka ma lekki obrzęk, co zauważyła od razu rehabilitantka ale nie Pan doktor. Wizyta trwała niecałe 10 minut. Pan doktor stwierdził, że nie widzi nieprawidłowości. Przed pójściem do ortopedy zostałam zbadana przez reumatologa i to on stwierdził, że problem jest ortopedyczny. Ręka dalej mnie boli i nie mogę zacisnąć pięści.

Ręka dalej mnie boli i nie mogę zacisnąć pięści.

Byłam na wizycie u Pana Doktora w przychodni ArsMedica w Łowiczu. Sympatyczny lekarz, dokładnie wszystko wyjaśnił, udzielił fachowej porady. Dziwię się opiniom, mówiącym o braku podejścia do pacjenta i lekceważącym stosunku do niego oraz problemu z którym przychodzi. Wszystko jak najbardziej na 5! Polecam z czystym sumieniem, dziękuję za okazaną pomoc ! :)

Lekarz od brania pieniędzy. Zapłaciłaś to idź do domu i nie przeszkadzaj. Brak odpowiedzi na zadawane pytania.Wizyta w Ars Medica w Łowiczu

Od początku wizyty pan doktor był niezadowolony, spojrzał w okno i stwierdził, że taka ładna pogoda a on musi tu siedzieć. Przy próbie przedstawienia moich dolegliwości stwierdził, że ma tylko 15 min. i nie zdąży wysłuchać mnie do końca bo czeka następny pacjent. Jestem po wielu rehabilitacjach i blokadach stawów barkowych. Dolegliwości wróciły i doszły kolejne. Ale pan doktor nie chciał mnie wysłuchać do końca, przerywał gdy próbowałam przedstawić co mi dolega Stwierdził, że wszystko jest w porządku i na odczepne dał skierowanie na RTG. Stwierdził, że jak chcę to mogę złożyć skargę. Ja przyszłam do lekarza po pomoc w poprawie zdrowia a nie osłabianie go przez stresującą wizytę.

Podpisuję się pod opinią "Rozczar" Po prywatnej wizycie w Łowiczu wyszedłem z żalem i rozczarowaniem. Doktor nie pozwalał dokończyć zdań o dolegliwościach, przerywał. Totalny brak komunikatywności. Nie wypowiadam się odnośnie kompetencji Doktora(nie zdążyłem jej doświadczyć). Jednak dodam iż, na zadane przeze mnie pytanie odpowiedział, że nie jest w stanie wytłumaczyć mi przyczyny dolegliwości. Możliwe, ze jest świetnym fachowcem, jednak na pewno bardzo niemiłym. Ostatecznie raczej nie poleciłbym go znajomemu...

Podpisuję się pod opinią "Rozczar"
Po prywatnej wizycie w Łowiczu wyszedłem z żalem i rozczarowaniem.
Możliwe, ze jest świetnym fachowcem, jednak na pewno bardzo niemiłym.
Ostatecznie raczej nie poleciłbym go znajomemu...

Jak bym mogła dałabym po 0 gwiazdek no ale niestety....mąż na prywatnej wizycie po złamaniu kostki dostał od lekarza USG i na koniec usłyszał do widzenia...żadnej porady jak postępować dalej z bolącą kostką,obojętność,zero profesjonalizmu no ale niestety takich mamy teraz lekarzy aby kasa się liczy nic więcej....

Byłem w Ars-Medica u pana ortopedy na prywatnej wizycie. Jestem nie mile rozczarowany podejściem pana doktora do pacjenta. Brak komunikatywności - mruczy pod nosem (operuje bezokolicznikami typu pokazać, zdjąć, położyć się. Z łaską udziela krótkich odpowiedzi. Nie polecam szkoda kasy.

Zwykle trafia się na ortopedię przypadkowo-awaryjnie.Ja trafiłem z tego samego szpitala tylko z okulistyki.Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Opiekował się naszą salą jak gdyby byliśmy jego bardzo dobrymi znajomymi Fachowo po operacji powiedział, jak mam postępować z chorą nogą . Jak zauważyłem każdym chorym potrafił się zająć , poświęcić ile może swojego czasu. Polecam bardzo dobry lekarz-specjalista . Moja skromna opinia dla ludzi którzy trafiają na ortopedię macie bardzo dobrego lekarza i oddział.