lekarz Marek Pakuła

Polecam! Prowadził moją pierwszą ciążę, teraz prowadzi drugą. Zleca wszystkie konieczne badania, zawsze znajduje dla mnie czas, gdy coś mnie niepokoi lub budzi wątpliwości. Na każdej wizycie badał mnie dokładnie i przekazywał zdjęcie USG. Do tego wszystko tłumaczy i zwraca uwagę na dietę. Dodatkowym atutem było to, że był podczas mojego porodu, ponieważ pracuje na naszym oddziale położniczo-ginekologicznym :)

Polecam z całego serca. Uważam, że to wspaniały lekarz. Prowadził moją jedną ciążę, wykonał dwa cesarskie cięcia. Żałuję, że nie trafiłam do niego w pierwszej ciąży (chociaż.zakończyła się dobrze), ponieważ to lekarz z cudownym podejściem do pacjentki. Zawsze znajdzie czas, pomimo ogromnego zapracowana. Całą ciaze, którą prowadził czułam się bezpiecznie. Wszystkie badania wykonane na czas, także te dodatkowe, z racji mojego wieku. Bardzo taktowny i uprzejmy.

Nie polecam tego lekarza olewa i zbywa ludzi chorych mówi że nic nie ma że jest wszystko wporzadku a tu nie prawda w tej chwili trafiłam do innego lekarza i do szpitala na operację nie polecam

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam. Ciąża, cesarskie cięcie- przeprowadzone wzorcowo pod każdym względem. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. A do tego miły, grzeczny, sumienny.

Bardzo polecem Dr Pakułę. Prowadził moje 2 ciąże i gdybym była w 3, także bym się do Niego zapisała. Dobry i ciepły człowiek

Nie polecam i odradzam prowadzenia ciąży!!!!!! Lekarz uprzejmy, ale to nie wystarczy. Ten Pan prowadził moją ciąże. Zlekceważył objawy, o których mówiłam na wizytach kontrolnych do takiego stopnia, że moja córeczka zmarła w 36 tyg ciąży...

Bardzo dobry oraz bardzo miły lekarz.Pierwszy raz nie czułam się skrepowana podczas wizyty u ginekologa. Godny polecenia.

Nie polecam, przez pana doktora miałam prawie 2 miesiące wyjęte z życia, wymyślił wadę u mojego dziecka kiedy bylam w ciąży, na szczęście okazało się to bzdurą i zupełnie przypadkiem się o tym dowiedziałam od innego ginekologa, nawet do głowy mi nie przyszło że można się tak pomylić w diagnozie robiąc badanie tyle razy, żałuję że od razu tego nie zweryfikowałam. Według mnie w ogóle nie powinien wykonywać USG bo się na tym nie zna. Nie jestem pierwszą pacjentką u której sie tak pomylił.

Do tego lekarza trafiłam dzięki znajomej, której prowadził ciążę. Zachwalała go bardzo, a że nie jest zbyt wylewną osobą, tym bardziej mnie przekonała. powierzyłam mu swoją pierwszą ciążę i jak najbardziej nie żałuję. Okazał się być naprawdę fantastyczny - cierpliwy, dokładny, zatroskany i o mnie, i później o mojego synka. Bardzo często ma dyżury w szpitalu i dzięki temu był obecny przy moim porodzie. Bardzo mi pomógł, jako pierworódka rodziłam tylko 4 godziny. Polecam jak najbardziej, ja z całą pewnością powierzę mu kolejną ciążę, mimo tego, że teraz w Malborku przyjmuje tylko prywatnie. :)

Ja również uważam, że pan dr Pakuła jest godny polecenia. Prowadził moją ciążę, nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń, czułam, że opiekuje się mną i dzieckiem profesjonalista. Faktycznie, że dużo mówi o diecie, ale to właśnie jest super, uświadamia i tłumaczy co można jeść, a czego unikać i może dlatego po ciązy mam do zrzucenia 3 kg (żeby wrócić do wagi sprzed ciąży) a nie 30... zawsze uprzejmy, powiedziałabym, że wręcz skromny:) Polecam w 100 %.