lek. stom. Marek Parchański

Ortodonta

Nosilam aparat ortodontyczny przez 4lata nie powiem ze bylo lekko i nie powiem ze bylo tanio...ale moge powiedziec jedno bylo warto! Wlasnie mam juz sciagniety aparat i jestem bardzo zadowolona ,nie spodziewalam sie ze moje zeby moga wygladac tak ladnie, czesto dramatyzowalam podczas calego leczenia , bol ,dolek czy warto wogole przez to wszystko przechodzic... kazda aktywacja czy zmiana luku bywala bardzo ciezka...psychika wystawiona na probe.... i ten czas 4 lata... wszystko zalezy od wady zgryzu, przyznam ze wedlug lekarza na poczatku calego leczenia czas jaki byl okreslony to nie wiecej niz trzy lata...przeciaglo sie az o rok ale co zrobic jakos wytrwalam i teraz mam ladne rowne zabki. Polecam,dobry specjalista ale trzeba sie liczyc z kosztami nie malymi.. plus duzy za to ze czasem jak ciezko mialam finansowo zapisal jak to ja mowie ,,na zeszyt"😬 duzy plus. Napisze o moich kosztach leczenia jeszcze zalozenie aparatu gorna szczeka i dolna mnie wynioslo okolo 6-7tysiecy plus w tym wyrywanie czworek , co miesiac wizyty jak mialam aktywacje(gora,dol) placilam 130zl jak zmiane luku (gora ,dol) 430zl. W trakcie wpadlo leczenie zebow jeden dosc spory ubytek i pomiedzy dwojka a trojka maly, kolo 1000zl leczenie .koszt koncowego etapu leczenia ortodontycznego mnie osobiscie wyniosil 1300zl sciagniecie aparatu,czyszczenie ,odkamienianie +piaskowanie, aparat retencyjny na stale dolna szczeka i sciagany gora, w tym samym dniu jest odbior . Mam nadzieje ze komus info sie przydalo ,pozdrawiam😊

Doskonały specjalista. Drogi... ale najwyższej klasy lekarz. Zdecydowanie polecam, warto zapłacić trochę więcej ale być pewnym efektu.

Pana doktora polecila mi koleżanka, której cala rodzina leczy sie u niego od lat. Ja po 3 lata ch leczenia w innym gabinecie, podobno ortodontycznym wyglądałam jak przed leczeniem a może nawet gorzej. Już na 1 wizycie u dr Parchanskiego zobaczyłam różnice. Plan leczenia, konkretne, zdecydowane postepowanie i efekty widoczne juz w pierwszych miesiącach leczenia. Niesamowita rożnica. Wczoraj mialam zdjęty aparat i nie mogę siebie poznać. Jest perfekt. Polecam wszystkim doktora Parchańskiego. Ja straciłam niepotrzebnie 3 lata i sporo pieniedzy.

Wprawdzie czesto trzeba troche poczekać bo zwykle jest dużo ludzi, ale naprawdę warto. Pan doktor b. sympatyczny, a mój uśmiech po leczeniu piękny! Pozdrawiam pana doktora :) Ania Wieczorek

ja jestem badzo zadowolony z usług Pana lekaża... chodź nie jest tani ale oczekiwane efekty są

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Częstochowa"?

Gabinet stomatologiczny
Skrzyneckiego 3