lek. stom. Marek Parchański

Ortodonta

Nosilam aparat ortodontyczny przez 4lata nie powiem ze bylo lekko i nie powiem ze bylo tanio...ale moge powiedziec jedno bylo warto! Wlasnie mam juz sciagniety aparat i jestem bardzo zadowolona ,nie spodziewalam sie ze moje zeby moga wygladac tak ladnie, czesto dramatyzowalam podczas calego leczenia , bol ,dolek czy warto wogole przez to wszystko przechodzic... kazda aktywacja czy zmiana luku bywala bardzo ciezka...psychika wystawiona na probe.... i ten czas 4 lata... wszystko zalezy od wady zgryzu, przyznam ze wedlug lekarza na poczatku calego leczenia czas jaki byl okreslony to nie wiecej niz trzy lata...przeciaglo sie az o rok ale co zrobic jakos wytrwalam i teraz mam ladne rowne zabki. Polecam,dobry specjalista ale trzeba sie liczyc z kosztami nie malymi.. plus duzy za to ze czasem jak ciezko mialam finansowo zapisal jak to ja mowie ,,na zeszyt"😬 duzy plus. Napisze o moich kosztach leczenia jeszcze zalozenie aparatu gorna szczeka i dolna mnie wynioslo okolo 6-7tysiecy plus w tym wyrywanie czworek , co miesiac wizyty jak mialam aktywacje(gora,dol) placilam 130zl jak zmiane luku (gora ,dol) 430zl. W trakcie wpadlo leczenie zebow jeden dosc spory ubytek i pomiedzy dwojka a trojka maly, kolo 1000zl leczenie .koszt koncowego etapu leczenia ortodontycznego mnie osobiscie wyniosil 1300zl sciagniecie aparatu,czyszczenie ,odkamienianie +piaskowanie, aparat retencyjny na stale dolna szczeka i sciagany gora, w tym samym dniu jest odbior . Mam nadzieje ze komus info sie przydalo ,pozdrawiam😊

Doskonały specjalista. Drogi... ale najwyższej klasy lekarz. Zdecydowanie polecam, warto zapłacić trochę więcej ale być pewnym efektu.

Pana doktora polecila mi koleżanka, której cala rodzina leczy sie u niego od lat. Ja po 3 lata ch leczenia w innym gabinecie, podobno ortodontycznym wyglądałam jak przed leczeniem a może nawet gorzej. Już na 1 wizycie u dr Parchanskiego zobaczyłam różnice. Plan leczenia, konkretne, zdecydowane postepowanie i efekty widoczne juz w pierwszych miesiącach leczenia. Niesamowita rożnica. Wczoraj mialam zdjęty aparat i nie mogę siebie poznać. Jest perfekt. Polecam wszystkim doktora Parchańskiego. Ja straciłam niepotrzebnie 3 lata i sporo pieniedzy.

Wprawdzie czesto trzeba troche poczekać bo zwykle jest dużo ludzi, ale naprawdę warto. Pan doktor b. sympatyczny, a mój uśmiech po leczeniu piękny! Pozdrawiam pana doktora :) Ania Wieczorek

ja jestem badzo zadowolony z usług Pana lekaża... chodź nie jest tani ale oczekiwane efekty są

Jako jedyny w Częstochowie podjął się leczenia mojego "trudnego przypadku". Efekt jest niesamowity! Poza tym miły, kulturalny, cierpliwy, sympatyczny. Wielki szacunek dla Pana Doktora. Polecam wszystkim.

fakt czasem zapomina co mówił na poprzedniej wizycie, czasem okazuje się ze trzeba coś poprawić, co oczywiście wiąże się z kosztami, ale najważniejsze, że prostuje ząbki i mu to ładnie wychodzi efekty są zdumiewające, ja osobiście jestem zadowolona jest kompetentny, konkretny stara się, można się z nim dogadać jeśli chodzi o pieniądze i gdybym miała jeszcze raz robić ząbki, poszłabym właśnie do niego, bo wolę zapłacić troszkę więcej, i mieć profesjonalnie dokończone leczenie, po którym efekty są widoczne i trwałe Polecam Parchańskiego, bo zaradzi każdej wadzie zgryzu. POZDRAWIAM

dopiero co zaczynam chodzić do niego jako jedyny w Częstochowie zgodził się na rozwiązanie jakie sam chciałem drogo jak wszędzie kiedyś byłem w Megasamie na leczeniu to pani doktor naciągnęła mnie na czyszczenie dziąseł za 100zł także liczę ze pan Marek mi pomoże bo wychodzi na przeciw do pacjenta i nie ma dla niego że się nie da

Płacę 100 złoty ponieważ mam aparat na górną i dolną szczękę

Płacę 100 złoty ponieważ mam aparat na górną i dolną szczękę

Miałam aparat na zębach który zakładał mi pan Marek ... Podał mi kilka propozycji leczenia ...Za aparat zapłaciłam 980zł ..i za każdą wizytę kontrolna czyli tak zwane dokręcanie blaszek na zębach płaciłam 70zł za zmianę łuków od jednego 70zł zawsze zmieniał po dwa wychodziło 210..zależy też dużo od wady jaką się posiada...nie zaprzeczę że jest drogi ...Ale dobrze wykonuje swoją pracę... Pamiętam że przy pierwszej wizycie obliczył całośc kosztów ok.2500 zł wyszło mniej..

Miałam aparat na zębach który zakładał mi pan Marek ...
Podał mi kilka propozycji leczenia ...Za aparat zapłaciłam 980zł