lekarz Marek Paździor

Ortopeda

Bardzo DOBRY lekarz!!!! polecam wszystkim w Siedlcach 3 ortopedów ze szpitala nie poznało się na złamaniu piety gdzie doktor oglądał dokładnie ten sam rentgen co pozostali lekarze!!!! Wspaniały człowiek bardzo cierpliwy i uprzejmy, świetny specjalista polecam wszystkim!!!!

Potwierdzam tylko inne komentarze. "Fachowiec" jak filmowy prof. Wilczur. Czyni cuda jeżeli np chodzi o stawy kolanowe (to mnie dotyczyło). Profesjonalizm, Kompetencja, fachowość na najwyższym poziomie a przy tym, co nie spotykane bardzo wysoka kultura osobista, zaangażowanie, poświęcenie wystarczającej ilości czasu dla pacjenta, UMIEJĘTNOŚĆ WYSŁUCHANIA pacjenta. Polecam!

Lekarz godny polecenia, tłumaczy wszystko, miły i sympatyczny,super podejście do pacjenta. Brakuje takich lekarzy.

Bardzo dobry specjalista - gorąco polecam !!! Normalne - ludzkie i ciepłe podejscie do pacjenta. Dokladnie tłumaczy chorobe oraz sposob leczenia.

Bardzo dobry specjalista - gorąco polecam !!!

Polecam ,super specjalista.!!!! Miły, świetny fachowiec, szczególnie polecam do protez stawu kolanowego.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Łęczna"?

Łęczna

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin