lekarz Marek Pełechacz

Rehabilitant

Absolutnie nie polecam wizyt u Doktora. Doktor Pełechacz zachowuje się zupełnie nieprofesjonalnie. Na pierwszej wizycie kwalifikującej do rehabilitacji nie potrafił mnie dopuścić do słowa i wyjaśnić mój problem, ale otrzymałam radę o utrzymywaniu prawidłowej pozycji kręgosłupa. Każdy mój odzew był przerywany i wracał temat o postawie. Otrzymałam skierowanie na rehabilitacje na podstawie poprzednich diagnoz. Dodatkowo, podczas wizyty Pan pozwolił sobie na pakowanie alkoholu dla koleżanki z pracy :) Po pierwszej rehabilitacji (która dała mierne efekty) ponownie zostałam skierowana do Doktora w celu kwalifikacji. Tym razem Doktor - bardzo podniosłym głosem - krytykował mnie, że uprzednio nie powiedziałam o wszystkich dolegliwościach oraz że insynuuję ból! Negował każde zdanie, które otrzymałam od fizjoterapeuty prowadzącego poprzednią rehabilitacje, że problem występuje w innym miejscu niż jak podano w diagnozie. Ponownie, temat o prawidłowej postawie i skierowanie na rehabilitacje - z nieprawidłową diagnozą.

Możliwe, że Doktor Pełechacz posiada sporą wiedzę w swojej dziedzinie, ale gdy pacjent jest dosłownie ignorowany i poniżany na wizycie: ciężko to stwierdzić.

Wspaniały lekarz, z dużym doświadczeniem, serdeczny i kompetentny.Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi, wyjątkowy profesjonalista i fachowiec. Serdecznie polecam.

Dokładny, kompetentny lekarz, jako jeden z niewielu prezentuje holistyczne podejście do pacjenta. Zawsze serdeczny i skuteczny. Z całego serca polecam pana doktora Marka Pełechacza. Wyjątkowy człowiek i specjalista. Basia z Krakowa

Basia z Krakowa

Pełen profesjonalizm.Badanie przeprowadzone bez pośpiechu, wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo i spokojnie. Polecam wizytę u Pana Doktora.

Wspaniały i mądry lekarz, ocenia pacjenta calościowo. Mądry gość!

Wspaniały i mądry lekarz, ocenia pacjenta calościowo. Mądry gość!