lekarz Marek Piliszczuk

Ginekolog

Lekarz z powołania, kto trafi do pana Marka może czuć się bezbieczny o życie swoje i swojego dzidziusia

chodze od kilku lat do doktora Piliszczuka. teraz prowadzi moja pierwsza ciaze. wzbudza moje zaufanie, odpowiada na kazde pytanie. przy kazdym usg jest moj maz, ktg mam robione w osobnym pomieszczeniu, gdzie siedzimy sobie z mezem i sluchamy naszego malenstwa. niesamowite wrazenia, swietnie wyposazony gabinet, do tego bardzo mila pani pielegniarka. zdecydowanie polecam.

ja jak narazie chodzę do pana doktora państwowo ale wszystko jak narazie jest tak jak powinno być :kompetentny,miły i ma dobrą pamięć-chba powoli obala sie ten mit państwowo czyli byle jak -jeżeli ktoś jest naprawdę lekarzem z powołania to dobrze wykonuje swoją pracę!!!!a wiadomo są gorzsze i lepsze dni przecież to też człowiek!

Mam przyjemność już ponad 10 lat chodzić na wizyty i to do ośrodka publicznej opieki zdrowotnej i ten lekarz pan Marek Piliszczuk nic się nie zmienił .Kompetentny jest można nazwać fachowcem w swojej dziedzinie mogę go z ręka na sercu polecić .O innych ginekologach mam swoje zdanie ....

jestem z trzecim dzieckiem w ciązy i naprawdę polecam marka jako ginekologa. jest kompetentny i bardzo fachowy.dba o pacjęntkę i troszczy się o jej dziecko.nie wyobrażam sobie innego lekarza . wszystkie moje ciąże były bardzo dobrze przeprowadzone a skierowania na badania miałam zawsze na czas i bez proszenia się. nigdy nie czekałam na wizyty bo każda jest wcześniej umawiana przez pielęgniarkę na konkretną godzinę. polecam tego lekarza naprawdę z czystym sumieniem.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Słupsk"?

Rafał Iwaszko

ul. Filmowa 3B