lekarz Marek Piliszczuk

Nie polecam pana marka piliszczuka wogóle ma gdzieś pacjentki, pacjentki czekają przed gabinetem a on sobie robi przerwę po każdej pacjentce po 15-2] min siedzi w gabinecie i nie wiadomo co robi a pacjentki czekają

Niestety lekarz ten na przestrzeni lat bardzo zmienił się, od 15 lat zabiegany pomiędzy kilkoma pracami, bardzo często nieobecny w tzw. państwowej przychodni na ul. Woj. Polskiego. Przez co jest zmęczony, rozdrażniony, skryty! małomówny i niestety skrycie zawzięty! nie można z nim porozmawiać. 26 lat temu był zupełnie inny, zmienił się na gorsze. Pomylił się też przez nadmiar pracy, zmęczenie, w dawce, przez co plamiłam. Był dla mnie oschły, żeby nie powiedzieć kulturalnie lekceważący, pan doktor ma aktualnie taki styl. nie oczekiwałam czułości, to nie tak. Owszem przez błąd koleżanki po fachu,uratował życie kobiety, która urodziła dziecko. Jednak ja więcej nie przyjadę do niego. Wzięłam książkę dr. ginekolog Michaliny Wisłockiej i poczytałam sobie. Uzyskałam odpowiedzi na moje pytania.

Lekarz z powołania, kto trafi do pana Marka może czuć się bezbieczny o życie swoje i swojego dzidziusia

chodze od kilku lat do doktora Piliszczuka. teraz prowadzi moja pierwsza ciaze. wzbudza moje zaufanie, odpowiada na kazde pytanie. przy kazdym usg jest moj maz, ktg mam robione w osobnym pomieszczeniu, gdzie siedzimy sobie z mezem i sluchamy naszego malenstwa. niesamowite wrazenia, swietnie wyposazony gabinet, do tego bardzo mila pani pielegniarka. zdecydowanie polecam.

ja jak narazie chodzę do pana doktora państwowo ale wszystko jak narazie jest tak jak powinno być :kompetentny,miły i ma dobrą pamięć-chba powoli obala sie ten mit państwowo czyli byle jak -jeżeli ktoś jest naprawdę lekarzem z powołania to dobrze wykonuje swoją pracę!!!!a wiadomo są gorzsze i lepsze dni przecież to też człowiek!

Mam przyjemność już ponad 10 lat chodzić na wizyty i to do ośrodka publicznej opieki zdrowotnej i ten lekarz pan Marek Piliszczuk nic się nie zmienił .Kompetentny jest można nazwać fachowcem w swojej dziedzinie mogę go z ręka na sercu polecić .O innych ginekologach mam swoje zdanie ....

jestem z trzecim dzieckiem w ciązy i naprawdę polecam marka jako ginekologa. jest kompetentny i bardzo fachowy.dba o pacjęntkę i troszczy się o jej dziecko.nie wyobrażam sobie innego lekarza . wszystkie moje ciąże były bardzo dobrze przeprowadzone a skierowania na badania miałam zawsze na czas i bez proszenia się. nigdy nie czekałam na wizyty bo każda jest wcześniej umawiana przez pielęgniarkę na konkretną godzinę. polecam tego lekarza naprawdę z czystym sumieniem.

Wspaniały lekarz! Prowadzi moją drugą ciążę. Jest spokojny, miły, sympatyczny i zawsze pomocny. Ktoś w komentarzach napisał o nim negatywnie... Jestem w szoku i sądzę że to jakaś pomyłka jest jeszcze jeden ginekolog o Tym samym nazwisku. Pan Marek jest naprawde super. Polecam.

witam moim zdaniem jest bardzo dobrym lekarzem obecnie jestem w ciązy,ktorą mi prowadzi jestem zadowolona poswieca dużo czasu pyta czy mam pytania ,moge dzwonic o kazdej porze dnia czy nocy jak mam jakies problemy .Polecam

Co tu dużo pisać... NAJLEPSZY GINEKOLOG W SŁUPSKU !!!

Co tu dużo pisać... NAJLEPSZY GINEKOLOG W SŁUPSKU !!!