Polecam wszystkim niezdecydowanym. Chodzę do Pana Marka 2 razy w roku - wizyty NFZ - to wystarczy - tylko te zapisy!!! Następna wizyta na początku roku - pozdrawiam Anna

Następna wizyta na początku roku - pozdrawiam Anna

kolejny raz jestem zadowolona, czytając te wpisy rozumiem jedno, każdy jest anonimowy i pisze co chce..... szkoda słów.. jeszcze będę u Pana....

szkoda słów..

jeszcze będę u Pana....

Jestem pacjentką Pana Marka już od kilku lat. CHODZĘ TYLKO DO NIEGO I NAPRAWDĘ POLECAM. Nie wiem kto może pisać takie opinie tj. negatywne, ale jestem pewna że to żaden pacjent, który był masowany przez pana Marka, ponieważ kogo nie zapytałam z pacjentów, którzy byli u tego fizjoterapeuty to polecili mi TYLKO JEGO. Wydaje mi się, że KTOŚ podkłada panu Markowi świnię i robi to z zazdrości, że wszyscy pacjenci chcą się zapisywać tylko do Niego. Obawiam się, że może być to małżeństwo, które tam pracuje, gdyż wcześniej byłam na masażu u pana Michała i sam przy mnie negatywnie wypowiadał się o panu Marku, wręcz go obrażał, że nic nie umie i żeby do niego nie chodzić tylko zapisywać się "do Mnie"- tak mówił, czego nie mogę powiedzieć o panu Marku, bo gdy go chciałam podpytać, zawsze wypowiadał się pozytywnie o swoim koledze. Kończąc swą wypowiedź jeszcze raz polecam PANA MARECZKA, a najlepiej pójść samemu i się przekonać, a ci co piszą te złe opinie niech się wstydzą NIEPRAWDY i jak mają jakąkolwiek GODNOŚĆ to niech się podpiszą swoim nazwiskiem to przynajmniej będzie można zweryfikować czy taka osoba rzeczywiście istnieje.

krętacz i oszust. był u mnie w domu. Policzyl dodatkowo za dojazd na osiedle na ktorym i tak oboje mieszkamy. Meza wymasowal i mnie tez. Ale nie pomoglo. Bylo tylko gorzej. W przychodni podszedl do nas z lekcewazeniem. Ogolnie wiele gada a malo robi. i widac ze liczy tylko na gratyfikacje finansowe.

Na stałe mieszkam w Londynie, jednak 2-3 razy w roku jestem u rodziny w Lublinie. Moi rodzice zasponsorowali mi dwu tygodniową terapię u Pana Marka i musze przyznać, że czuję się SUPER. Polecem wszystkim niezdecydowanym.

******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ******** ********

Byłem jedynie na sześciu masażach, jednak w moim przypadku to wystarczyło. Co do poprzedniego wpisu to Ktoś ma rację, że masuje mocno, ale ten Pan wie co robi. Zabrakło mi tylko kadzidełek jak na filmach (żart). Pozdrawiam serdecznie Janusz K.

Pozdrawiam serdecznie
Janusz K.

skorzystałam z jego usług i musze powiedzieć że nie jestem zadowolona. masuje bardzo mocno, pozostawia siniaki na skórze.

skorzystałam z jego usług i musze powiedzieć że nie jestem zadowolona.
masuje bardzo mocno, pozostawia siniaki na skórze.

Bardzo życzliwy człowiek, masaże wykonuje profesjonalnie, polecam gorąco innym pacjentom

Trafiłam do Niego dzięki informacji od koleżanki. Byłam już na wielu masażach, ale nie TAKICH. Już po 6-7 masażu mogłam poruszać głową bez większego bólu, co nie udało sie Jego poprzednikom (a byłam już u kilku masażystów). Jest kontaktowy, ma poczucie humoru, powiedział jak moge ćwiczyć sama w domu. Czas oczekiwania wynosi średnio 3-4 miesiące (refundowane z NFZ) lub jak moja koleżanka (prywatnie ok. 1-2 tygodni) ale warto.

Jest kontaktowy, ma poczucie humoru, powiedział jak moge ćwiczyć sama w domu.