dr n. med. Marek Pochwałowski

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. I stopień specjalizacji uzyskał w 1990 roku, kontynuacja nauki byłó uzyskanie specjalizacji II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa w 1993 roku. Od 2000 roku posiada tytuł doktora nauk medycznych. Do 2008 roku roku był adiunktem Kliniki Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej we Wrocławiu, pełniąc przez wiele lat funkcję ordynatora oddziału ginekologii. Zapoczątkował na Dolnym Śląsku rozwój technik operacji laparoskopowych (uzyskany tytu...

Byłam z polecenia u dr Pochwałowskiego ale się rozczarowałam. Co do fachowości nie mam zastrzeżeń ale atmosfera pośpiechu i niezadowalające wytłumaczenie mojego problemu mnie zniechęciła do dr. Może miał zły dzień ale nie polecam tego Pana.

Bardzo dobra opieka, kompleksowe badania, pełna informacja na temat stanu zdrowia, zawsze można zadzwonić i zapytac o rade. Lekarz, który naprawde rozumie kobiety

Bardzo dobra opieka, kompleksowe badania, pełna informacja na temat stanu
zdrowia, zawsze można zadzwonić i zapytac o rade. Lekarz, który naprawde
rozumie kobiety

Witam, dr Marek Pochwałowski w 01.2013 r. laparoskopowo usunął mi torbiel z jajnika. Wszystko odbyło się Ośrodku Chirurgii Małoinwazyjnej i Endoskopowej na ul. Rajskiej 73 we Wrocławiu. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z opieki lekarskiej jaką dr Pochwałowski obdarzył mnie przed operacją, w jej trakcie oraz po zabiegu. Jest lekarzem rzeczowym, empatycznym, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, skupia uwagę na pacjentce. W 100% polecam dr. Pochwałowskiego!

Doktor Pochwałowski to wybitny specjalista, jest prawdziwym mistrzem usunął mi laparoskopowo potworniaka z jajnika. Ogromnie się cieszę, że się udało bo bardzo szybko wróciłam do formy zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Jestem mu również wdzięczna za to, że zupełnie przez przypadek zszył mi pępek tak "ślicznie" że wygląda lepiej niż przed zabiegiem :) Jestem szczęśliwa, że trafiłam na prawdziwego profesjonalistę w swoim zawodzie.

Super specjalista.Badanie przeprowadza w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze.Stawia trafne diagnozy,które potwierdzają się w pózniejszych badaniach.Dobrze leczy operacyjnie i zachowawczo.Byłam u wielu specjalistów ,ale najbardziej zadowolona jestem z leczenia Dr M.Pochwałowskiego

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne
Kukuczki 5/9 I piętro