lekarz Marek Podniesiński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Doktor wypisał mnie z patologii ciąży z badaniami dwa razy gorszy niż w dniu przyjęcia. Nie poinformował mnie o niczym. Jak się inny doktor o tym dowiedział powiedział że nadaje się to do prokuratury. Tego samego dnia została. Przyjęta do innego szpitala w trybie nagłym bez zbędnego gadania. Nie polecam tragedia ! Dziękuję Panu doktorowi za narażenie życia mojego dziecka. Trzymajcie się od niego z daleka.

Wizyta trwała 1 min! bez badan wypisał mi receptę gdy powiedziałam ze wyczuwam dyskomfort przy oddawaniu moczu motywując to tym ze nie ma sensu robic badan bo to za długo trwa. Przepisze mi lek co na wszystko dziala.. czyli na nic. Wielka laska ze mn ie przyjął !!! masakra! wstyd!

LEKARZ BARDZO SUMIENNY . TO LEKARZ Z POWOŁANIA , ZLECA POTRZEBNE BADANIA , CIERPLIWIE TŁUMACZY , DELIKATNY PODCZAS BADANIA , NAPRAWDĘ ZALEŻY MU NA ZDROWIU PACJENTKI CZASAMI BARDZIEJ NIŻ JEJ SAMEJ . CHODZIŁAM DO WIELU LEKARZY ALE TERAZ CHODZĘ TYLKO DO DOKTORA PODNIESIŃSKIEGO , SŁUCHAM JEGO ZALECEŃ I JEST DOBRZE . WSZYSTKIM SZCZERZE POLECAM JEŚLI KTOŚ CHCE BYĆ POTRAKTOWANY POWAŻNIE JAK PACJENT A NIE KOLEJNY CIEKAWY PRZYPADEK . DODAM JESZCZE ŻE PAN DOKTOR CZĘSTO ZOSTAJE PO GODZINACH BO SĄ PACJENTKI .

Zawiodłam się na tym lekarzu. Przy wizycie skierował mnie do szpitala do Świdnika. Szpital zachwalał, ale to była dla mnie jakaś jedna wielka pomyłka. W dniu przyjęcia trafiłam na bardzo nieprzyjemne pielęgniarki dyżurne. Jedna z nich podczas przyjęcia do szpitala była nieuprzejma i czułam się raczej jak na jakimś przesłuchaniu na komendzie. Już na samym początku spędziłam z pół godziny pod pustą recepcją, czekając, aż ktoś łaskawie wróci do swojej pracy. Lekarze w szpitalu też miłego przysposobienia nie mieli, przynajmniej takie odniosłam wrażenie. Dziwili się,że nie mam pojęcia o wielu rzeczach, choć jest to moja pierwsza ciąża i pierwszy w życiu pobyt w szpitalu. W dzień przyjęcia nie dostałam kolacji bo nie siedziałam na łóżku.
Co do samego lekarza... obiecał, że jak będzie w szpitalu to się osobiście mną zajmie i moimi badaniami. Jednak, w dniu kiedy był obecny w szpitalu przy porannym obchodzie w ogóle nie zwrócił na mnie uwagi, a mijając go na korytarzu chciałam go zagadnąć o moje wyniki, lecz udał, że mnie nie poznaje. Później gdy w odwiedziny przyszedł mąż i chciał z nim o mnie porozmawiać, także udawał, że go nie poznaje i nie wie o co chodzi i odesłał go do innych lekarzy. Ani razu nie zainteresował się mną i moimi badaniami tak jak obiecywał to na początku. Po wyjściu ze szpitala niezwłocznie zmieniłam lekarza.

Tragedia!!! Zajął się na wizycie nie tym z czym przyszłam, robił łaskę, że w ogóle ze mną rozmawia. A położną traktował jak śmiecia. Nie polecam!!!

beznadziejny, złośliwy, gburowaty, niedelikatny, a do tego brak kultury i wrażliwości

Bardzo miły lekarz. Chodze publicznie więc jestem tym bardziej mile zaskoczona. Miły usmiechniety z duza cierplwoscia. Podstawa to badania i dobro pacjentki. Bardzo wnikliwy i dokładny. Oby wiecej takich lekarzy!!

Pomógł mi usunąć nadżerkę. Przeleczył dokładnie i kazał zrobić szereg badań sprawdzających mój stan zdrowia. Polecam

Specjalista godny zaufania. Co jakiś czas chodze na kontrolnę wizyty do tego lekarza, zawsze jestem traktowana w sposób miły i życzliwy dodatkowo zawsze wykonuje szereg podstawowych badań.