dr Marek Pokulniewicz

Mówi się " nie chwal dnia..." a jednak... Dla mnie lekarz ideał. Kompetentny, życzliwy, dociekliwy. Niektórym może jednak wydawać się nieco oschły a to dlatego że nie "głaszcze po główce" tylko konkretnie odpowiada na pytania. Nie bagatelizuje niczego, nawet jeśli nam wydaje się to nieistotne. Dzięki niemu mam dwójkę dzieci a miałam ich nigdy nie mieć...

Nie bagatelizuje niczego, nawet jeśli nam wydaje się to nieistotne.
Dzięki niemu mam dwójkę dzieci a miałam ich nigdy nie mieć...

Pan Doktor prowadzi już moją drugą ciążę i muszę go polecić każdej przyszłej mamie. Opieka jest fachowa, nawet po godzinach pracy Pan Doktor służy poradą przez telefon. A do tego jest bardzo miłą i empatyczną osobą.

Doktor Pokulniewicz to świetny lekarz. Wyszłam z gabinetu w pełni świadoma wyników zabiegów. Lekarz odpowiada na każde nurtujące pytanie, bez żargonu lekarskiego. W dodatku, jest to bardzo sympatyczny człowiek. Serdecznie polecam!

Leczę się u Pana Doktora od marca tego roku, od 3 lat staramy się z mężem o dziecko. Poprzedni ginekolodzy to była strata czasu, tak na prawdę to Pan Doktor dopiero wziął się za "nas", przebyłam pełną stymulacje, laparoskopie i wszystkie konkretne badania. Wszystko dokładnie tłumaczy, można z nim się skontaktować w każdej chwili. Mój przypadek jest ciężki dlatego jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za leczenie.

Fachowy lekarz, energiczny, ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Dzięki leczeniu i zaleceniom dr. Pokulniewicza uporałam się z problemami zdrowotnymi i zaszłam w ciążę, która pod jego opieką przebiega prawidłowo. Dziękuję :)

Miły, kompetentny i godny zaufania lekarz. Prowadził moją ciążę bez zarzutu. Nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Oby więcej takich lekarzy!