Marek Polakiewicz

Alergolog, Pulmonolog

Świetny lekarz. Kilkukrotnie uratował życie mojego syna. Uprzejmy, zna się na rzeczy. Co do oskarżeń o to, że pali papierosy: TO JEGO PRYWATNA SPRAWA, JEST CZŁOWIEKIEM JAK KAŻDY Z NAS! Ogółem polecam Pana doktora.

Nie polecam.Z badan z przed prawie 3 lat stwierdza ze dziecko jest zdrowe i nie robi nowych a syn choruje

Pan doktor być może się zna na rzeczy ale ja przez 10 lat niepotrzebnie brałem kortykosterdy teraz mam problemy z zapalniem stawów a pan doktor zdiagnozował mnie jako astmatyka dziś nie mam astmy moją chorobą było uczulenie na salicylany na które pan doktor nie dawał zleceń dziś nie biorę żadnych lekarstw natomiast powikłania grzybicą oraz ból stawów pozostał. Nie mam pojęcia skąd takie opinie pozytywne o tym lekarzu, totalna groteska lekarz o specjalności chorób płuc który pali papierosy TOTALNA GROTESKA to nie jest lekarz z powołania nie mam już do niego zaufania.

Świetny specjalista, godny zaufania.Polecam nie ma lepszego lekarza pulmonologa !!!;)

super specjalista bardzo m iły konkretny znma sie na rzeczy polecam

super specjalista bardzo m iły konkretny znma sie na rzeczy polecam

Świetny specjalista!Idealne podejście do dziecka.Jest to najlepszy pulmonolog jakiego mogę polecić.Oby więcej takich lekarzy.

Czy doktor Polakiewicz przyjmuje gdzieś dorosłych?Z góry dziękuję za informacje.

****************************************************************

****************************************************************