Marek Popławski

Rehabilitant

Bardzo miły i sympatyczny fachowiec, w masażu Bóg a nie człowiek. Można odpłynąć i zapomnieć o wszystkim co zwykłe

W skrócie konkretny młody człowiek, który wie o czym mówi, obrazowo wyjaśnił charakter schorzenia mego kolana i wskazał możliwe drogi postępowania wady i dalszej rehabilitacji, jeżeli teraz nie zastosuje się do zaleceń i zaniedbam. Koszt wizyty 40zł, trwała około 40 minut. W moim odczuciu warty polecenia, bez wahania odpowiada na każde pytanie z zakresu rehabilitacji.

potwierdzam ponizsze komentarze dobry w tym co robi ale niestety w moim przypadku odmawia wykonywania terapii wedlug metody ackermanna tlumaczac ze nie kwalifikuje sie przez przeciwwskazania a glownie o ta metode mi chodzilo przez to nie jestem usatysfakcjonowany w 100% jestem po 7 wizycie rehabilitacji jest duzo lepiej ale pytanie na jak dlugo

jestem po dwu letniej rehabilitacji, przez ostatnie 8 miesięcy byłem rehabilitowany przez wymienionego tu Pana Popławskiego średnio 4 razy w tygodniu po około 2,3h jeżeli chodzi o efekty rehabilitacji jestem usatysfakcjonowany dodam, że w moim przypadku był jedynym rehabilitantem który zgodził się dojeżdżać do Rutki-Tartak, słowem bezkonkurencyjny

Nie wiem czym jest to spowodowane lecz z trudem można się dodzwonić, Panie Marku proszę popracować nad kontaktem telefonicznym ! Sam przebieg rehabilitacji bez zastrzeżeń, drobiazgowy i kompetentny młody człowiek.

Człowiek warty polecenia i zaufania, minusem jest kontakt telefoniczny – trudno się dodzwonić

Dobry fizjoterapeuta aktualnie kończę kilku miesięczną rehabilitacje przez ten czas miałem kilku rehabilitantów, ten jak najbardziej do polecenia, duża wiedza

Polecam w przypadku masażu, trafiłem z bólem odcinka szyjnego i co bardzo mnie zaskoczyło masaż został wykonany całościowo na cały odcinek kręgosłupa a nie jedynie w odcinku szyjnym. Poprzedni rehabilitanci do których uczęszczałem ograniczali się wyłącznie do odcinka szyjnego a za pozostałość było trzeba dopłacać. Ogólnie bardzo duże zaangażowanie i dokładność.