mgr Marek Pośpiechmgr Marek Pośpiech - zdjęcie profilowe

mgr Marek Pośpiech

Fizjoterapeuta

Fizjoterapią zająłem się z powody wypadku, jakiego doznałem w dzieciństwie. Rzecz działa się w sezonie wakacyjnym, w Chorwacji, gdzie upadlem kąpiąc się pod prysznicem w hotelowej łazience i złamałem rękę w łokciu. Po niestandardowym leczeniu chorwackich lekarzy, wróciłem do Polski z niepełną ruchomością ręki. Polski ortopeda skierował mnie na rehabilitację, która miała mi pomóc. Leczenie polegało na naświetlaniu lampą Sollux oraz poświeceniu laserem biostymulacyjnym (znany schemat naszej ro...

Dobry specjalista , najwazniejsze że łączy ze soba teorie i praktyke nie tylko z zakresu fizjoterapii ale również podstaw treningu siłowego przez co zyskuje na unikalności w tym zawodzie ;) Polecam zwłaszcza każdemu sportowcowi ;)

Pan Marek to świetny specjalista. Rok walczyłem z bólem barków. Lekarze byli bezradni, a okazało się, że wystarczy rozciągać szyje!! Polecam i pozdrawiam!!!

Dzięki poradom Marka ponownie mogę się schylać, a ból pleców przeszedł w niepamięć. Pokazał jak dostosować plan treningów oraz jakie dodatkowe ćwiczenia wykonywać w celu redukcji bólu, coś pięknego.

Pan Marek, bardzo mi pomógł w problemach z plecami. Nie tylko złagodził ból, ale również pokazał przydatne ćwiczenia i poradził co robic aby bóle nie powracały. Gorąco polecam!

Polecam Nigdy nie Wierzylem ze Poradze sObie z bólamia jednak teraz Wszystko jEst w poRzadku!

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Rybnik"?

Rybnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ACER" Ilona i Stanisław Klon