Właściwa osoba na właściwym stanowisku :) Pan Marek podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Ma fajny kontakt z dziećmi i posiada ogromną wiedzę, którą wykorzystuje w praktyce. POLECAM !

Właściwa osoba na właściwym stanowisku :)

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie a przede wszystkim swietne podejście do małego pacjenta. Polecam z całego serca

Do Pana Marka dotarliśmy z polecenia znajomej. I nie mogliśmy lepiej trafić. Pan Marek to świetny fizjoterapeuta. Rehabilitował naszą córkę metodą Vojty i Bobath. Efekty przeszły nasze oczekiwania. Pan Marek profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, tłumaczy rodzicom na czym polegają ćwiczenia, pokazuje jak je prawidłowo wykonywać. Zawsze służy radą i pomocą. Polecamy Pana Marka z czystym sumieniem.

Przykro mi bardzo bo widzę same dobre opinie- ale ja nie polecam!!! Pan nie poświecił nawet pół sekundy aby nawiązać pozytywny kontakt z córeczką:( TRAUMA!!!

Ogromna wiedza i indywidualne podejście do pacjenta. Widoczne rezultaty przerastajace wszelkie oczekiwania juz po pierwszej wizycie. Pan Marek to osoba, która wykonuje swój zawód z powołania a nie dla chęci zysku. Zdecydowanie wyróżnia się na tle fizjoterapeutów których do tej pory było mi dane poznać. Fantastyczny człowiek. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Tarnowskie Góry"?

ulica Rudna 14
42-600 Tarnowskie Góry
Ośrodek Adaptacyjno-Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
pl. Jana Pawła II 4
41-922 Radzionków
Jurajskie Centrum Medyczne
11 Listopada 2-4
42-400 Zawiercie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Pracy przy Hucie Łabędy S.A. "PRO-MED." Sp. z o.o.
ulica Zawadzkiego 45
41-600 Świętochłowice
Szpital w Pułtusku
Teofila Kwiatkowskiego 19
06-102 Pułtusk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nr 1 OPTIMA Sp. z o. o.
Wojska Polskiego 4
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Arnica
Rynek 10
05-082 Stare Babice
REHDOM
Partyzantów 11/157
41-200 Sosnowiec
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie
Przychodnia Specjalistyczna nr 5 przy KWK Makoszowy
ulica Makoszowska 22 B
41-711 Ruda Śląska
Zakład Opiekuńczo - Leczniczy prowadzony przez Zakon Ojców Kamilianów
ulica Dubiela 10
41-800 Zabrze
ulica 3 Maja 59
41-800 Zabrze
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej p.w. św. Kamila, prowadzony przez Zakon Posługujących Chorym - OO Kamilianie
ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry
Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS-MED" s. c.
Energetyki 11
41-908 Bytom