dr n. med. Marek Prost

Okulista

Jak dla mnie fantastyczny człowiek i bardzo dobry specjalista. Byliśmy u profesora na wizycie z pół rocznym dzieckiem. Obyło się bez zbędnego gadania podczas badania- zrobione solidnie i dokładnie, ale jak najszybciej i jak najmniej boleśnie się dało. Po badaniu profesor wszystko dokładnie nam wytłumaczył, pokazał wyniki badań, zdjęcia. Pokazał prezentację, dzięki której zrozumiałam o co chodzi w wadzie oka mojego Synka. Może i wizyta nie jest tania, ale jest na pewno warta swojej ceny! Polecam serdecznie.

Synek mial u Pana Profesora zabieg opadania powieki (ptoza) - operacja udana, jestem bardzo zadowolona z zabiegu, jak i samej wizyty (tak dokladnie nikt wcześniej synka nie zbadał) - dobrze wydane pieniądze.

gorąco polecam prof.Prosta-wspaniały lekarz zna się na rzeczy-operował moją 4,5letnią córeczkę i najprawdopodobniej będzie miec drugą operacje tenotomii mięsnia skośnego i nie wyobrażam sobie kogoś innego-to naprawde specjalista godny polecenia-pozdrawiamy pana panie profesorze-Maja i jej mama z Włocławka.

Operował mojego 8-miesięcznego synka w listopadzie w 2010.Bardzo miły lekarz.Polecam wszystkim.

Jest to naprawdę dobry okulista, rzec by można że świetny. Razem z moją siostrą jeździmy do niego od ponad 10 lat, jesteśmy stałymi pacjentkami i jest bardzo przyjemnie na wizytach. Zawsze mówi to co go niepokoi albo cieszy co do naszych wad. Obie mamy krótkowzroczność z astygmatyzmem, ja mam -12 na lewym i -15 na prawym oku, zaś moja siostra -23 na oboje oczu. Są to wady genetyczne i nie do wyleczenia. Wkrada nam się też zaćma. A dzięki profesjonalnemu leczeniu u profesora i jego żony (u niej zamawiamy szkła kontaktowe) nasze wady nie powiększają się tylko stoją w miejscu. Jeśli już to zostaje operacja - wszczepienie soczewki. Jednak na razie chirurgia okulistyczna nie jest jeszcze na tyle rozwinięta żebyśmy ryzykowały.
Dzięki leczeniu profesora i jego żony radzimy sobie w życiu bardzo dobrze. Co rok kontrolujemy się i u profesora i u jego żony. Bardzo polecam profesora Marka Prosta!

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Boguckiego 6

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka