Marek Prusaczyk

Jest cudownie spokojny,Dużo poświęca czasu ,bez pośpiechu wytłumaczy wszystko co dotyczy choroby,kompetentny,bardzo uprzejmy i naprawdę godny polecenia.Jest młody i wizyty u dr.Prusaczyka ,to sama przyjemność mimo choroby.Te negatywne opinie i spostrzeżenia nie pasują do doktora.To nie może być prawdą.

Juz dawno nie spotkałam sie z lekarzem, ktory jest tak zaangażowany, slucha pacjenta, dokladnie bada, nie zbywa, jestem pod wrażeniem, dodatkowo jest niesamowicie uprzejmym czlowiekiem. Osobiscie bardzo polecam.

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Byłam u Pana doktora na wizycie kilka dni temu i polecam w 100%. Uprzejmy, kompetentny, prowadzi wywiad, wysłuchuje pacjenta, poświęca mu wystarczającą ilość czasu.

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami.

Ja również dziwię się negatywnym opiniom. Doktor Prusaczyk jest bardzo spokojnym i uprzejmym lekarzem. Przeprowadza szczegółowy wywiad, dokładnie i wyczerpująco odpowiada na pytania, stawia trafną diagnozę. U mnie zalecił stosowanie pewnego leku bez czekania na wyniki badań, bo czas się liczył. Bardzo słusznie, bo badanie laboratoryjne potwierdziło przypuszczenia. Osobiście polecam.

najgorszy lekarz u jakiego byłem. Nic nie tłumaczył był nieuprzejmy zostałem potraktowany jak intruz. Na infekcje ropną zatok dostałem syrop prawiślazowy!

Dziwie sie negatywnym opiniom. Pan dr byl u nas na wizycie domowej i naprawde bardzo skrupulatnie przebadal meza, zainteresowal sie tez reszta rodziny czy nie mamy objawow i czy cos sie w nas nie rozwija. Rowniez dal zalecenia co jesc a czego nie. Bardzo mily,uprzejmy i sympatyczny. Spokojnie i w pelni odpowiadal na pytania. Moja rodzina moglaby byc pod jego stala opieka. Polecam!

Nieuprzejmy to najdelikatniejsze z możliwych określeń. Opryskliwy, dotykający kwestii etyki i wiary, lekarz, który swój brak profesjonalizmu i kompetencji kryje pod płaszczykiem durnych procedur wewnętrznych LuxMed. Odmówił skierowania na morfologię tylko dlatego, że przyjmuje pacjenta podczas dyżuru doraźnej opieki. Absurdalna postawa wymagała interwencji kierownika placówki. Dyskusja z tym człowiekiem to strata czasu i nerwów. Pragmatyzm przyćmił lekarzowi sens jego wątpliwego jak sądzę "powołania" do zawodu. NIE POLECAM!!!

NIE POLECAM!!!

Nie polecam tego lekarza. Mimo ze od 4 dni meczyl mnie ciezki kaszel i goraczka i zaczelam przyjmowac leki rzeciwbolowe oraz syropy, nic to nie pomoglo. udalam sie za tem do tego lekarza jednak zlecil mi to samo.. tylko substyruty, zamiast nurofenu mialam przyjmowac ibuprom, zamiast strepsils, halset...dodatkowo mialam problem z moczem, wczesniej tez zaczelam przyjmowac sama urofuragin jednak po 2tyg samodzielnej kuracji, ten lekarz zalecil mi to samo.. mimo ze wyniki badan wskazywaly na stan zapalny

Polecam tego lekarza wszystkim pacjentom LuxMed w Warszawie, dawno nie spotkałam się z tak miłym, kompetentnym i niezarozumiałym lekarzem, o co, jak wiadomo, naprawdę niełatwo. Szczegółowo przeprowadzony wywiad, badanie stetoskopem, palpacyjne i dokładne zalecenia - przy incydentalnym zatruciu pokarmowym lekarz wypisał mi nawet zalecenia dietetyczne :) i chciał dać 3 dni zwolnienia na regenerację (niestety musiałam wracać do pracy więc wzięłam tylko 1) Niby tak powinno wyglądać standardowe postępowanie, ale jak wiem z autopsji, zwykle tak nie jest. (Poza tym dr Prusaczyk jest młody i ma bardzo ładne niebieskie oczy. :D) Podsumowując wizyta pozytywnie mnie zaskoczyła i w przyszłości będę starała zapisywać się do tego pana.